Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Греко-католицька церква видала книжку про смерть Йосифа Сліпого

Греко-католицька церква видала книжку про смерть Йосифа Сліпого

Його переслідували, та він не перестав доносити слово Господнє. Книжку про святого за життя та безсмертного після Патріарха Йосифа Сліпого презентувала греко-католицька церква.

Життєвий шлях предстоятеля греко-католицької церкви Йосифа Сліпого зараз особливо актуальний, каже отець Віталій Козак. Він був святим за життя та став безсмертним. Тому особливо зараз, у важкий для України час, ділиться отець, потрібно розповідати про таких сильних духом людей.

ВІТАЛІЙ КОЗАК, синкел у справах стратегії розвитку УГКЦ в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії

«Коли наша церква мовчала, то він говорив від імені нашої церкви за нас всіх, так би мовити. І дуже є важливе те, що його постать ідентифікувалася з постаттю України, з постаттю Української греко-католицької церкви, переслідуваної на той час».

Видання «Шлях у безсмертя» приурочене тридцятиріччю відходу у вічність Патріарха Йосифа Сліпого. Упорядковувати книжку розпочали у червні, а вже наприкінці серпня вона вийшла друком у Львові. Збірка вміщує промови, телеграми, репортажі про смерть предстоятеля греко-католицької церкви.

МАРКО ЯРОСЛАВ СЕМЕГЕН, президент Релігійного Т-ства «Свята Софія» (м. Рим), упорядник книжки

«Завданням цієї книжки, основою ідеї цієї книжки є те, щоб пригадати нам, дати нам всім пригадку про особу Патріарха Йосифа. І ця пригадка не тільки словесна, не вербальна, ця пригадка базована на матеріалах, які були виголошені після його смерті».

Видання «Шлях у безсмертя», розповідають отці греко-католицької церкви, дозволить глибше пізнати Патріарха Йосифа Сліпого як особистість та збагнути його значення для українського народу.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top