Ви знаходитесь: Головна / Новини / День рятувальника

День рятувальника

Школярі, вогонь, гідранти – у рятувальників день відкритих дверей. Надзвичайники напередодні професійного свята влаштували дітям екскурсію.

МИХАЙЛО ЦЬОМИК, кореспондент:

«Запобігти. Врятувати. Допомогти – кредо людей однієї із найважливіших професій. Напередодні Дня рятувальника, пожежна частина у Тернополі відкрила двері для всіх охочих».

На свято прийшло багато школярів. Після спілкування з надзвичайниками діти мали змогу відчути на собі – яка вона, рятувальна служба.

РОМАН ПЕРЕЙМИБІДА, прийшов на екскурсію в УДСНС в області:

«Велика різниця – в шланзі дуже високий тиск води і його дуже важко втримати… Ми пробуємо і нам маленький тиск дають. Мені тяжко втримати було, я собі уявляю як то буде пожежникам гасити пожежу».

Гості обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій мали змогу приміряти амуніцію, загасити вогонь і порозумітися зі справжніми пожежними собаками.

МАРІЯ МОГИЛЬСЬКА, прийшла на екскурсію в УДСНС в області:

 «Дуже подобається, я дуже люблю собак, вони треновані – все вміють. Це класно».

За дев`ять місяців цього року у нашій області сталося майже дві тисячі некласифікованих надзвичайних подій – пожеж, нещасних випадків, травмувань.

ЮРІЙ БЕРЕСТЕЦЬКИЙ, заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації УДСНС в області:

«В середньому, за добу пожежно-рятувальні підрозділи до двадцяти п`яти разів виїжджають за сигналом тривоги для надання допомоги населенню у різноманітних надзвичайних ситуаціях, надзвичайних подіях».

Такі заходи, каже Юрій Берестецький, для школярів проводять для того, аби вони знали ази домедичної допомоги  та як поводитися в екстремальних ситуація.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top