Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дитячі малюнки підтримують українських солдат

Дитячі малюнки підтримують українських солдат

Яскравих фарб у воєнне життя українських бійців додали діти. Вони подарували нашим солдатам малюнки. Як готували подарунки, покажемо далі.

В тернопільському парку – яскраво світить сонце, майорять фарби і лунають дитячі голоси. Так малеча готує подарунки українським солдатам на Схід. Малюють, що душа забажає, та в основному – патріотичні символи:

 «Я малюю прапор і вогонь, і дим для солдатів, для українських солдатів, які зараз воюють в Донецькій і Луганській області».

Психологи служби надзвичайних ситуацій, які організували таку акцію, впевнені, дитячі малюнки додадуть сил і піднімуть бойовий дух солдат.

НАТАЛІЯ ГЕСЮК, начальник сектору психологічного забезпечення УДСНС в області:

«Ми декілька разів спілкувалися з солдатами, які повернулися з АТО. Крім того, була проведена робота безпосередньо з батальйоном територіальної оборони. І вони неодноразово просили, крім матеріальної і моральної підтримки, ще підтримати їх такими самим дитячими малюнками. Тому що в них є частинка душі нашої маленької України».

Всього діти намалювали більше 160-ти малюнків. Крім цього, написали лист солдатам і розфарбували карту України синьо-жовтими відбитками долонь.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top