Ви знаходитесь: Головна / Новини / Для військових збирають теплий одяг

Для військових збирають теплий одяг

Війна, що сколихнула чи не кожну українську сім’ю, продовжується. Подбати про військових під час прийдешніх холодів просять місцеві активісти. Теплий одяг волонтери радять приносити на новий склад, що на Східному масиві.

Підготувати військових до прийдешніх холодів місцеві волонтери вирішили завчасно. На випадок, якщо війна на східних українських землях все ж затягнеться, активісти вже розпочали збір теплого одягу. Охочих допомогти волонтери просять не баритись, бо останнім часом, пояснюють, військові часто звертаються до них за підтримкою.

АНДРІЙ МИСЬКІВ, заст. військового комісара обласного військового комісаріату

«Спілкувався з нашими хлопцями, які проходять службу в нашому Тернопільському батальйоні територіальної оборони. Ночі вже холодні, і вони вже просять більш теплі речі, скажемо так, нижню білизну, каримати, яких теж, на жаль, не завжди хватає, куртки зимові».

Для цього волонтери відкрили ще один склад. Від тепер продукти харчування, медикаменти та засоби гігієни просять приносити на вулицю Збаразьку, 16, а теплі речі – на Академіка Дністрянського, 10, що на Східному масиві.

ТАРАС БІЛАН, волонтер

«З полок, які за мною вже розмарковані – носки, шарфи, шапки. Великі стелажі з правої сторони в три яруси: на верхній будуть складатися ящики готові, на середніх будемо розкладати речі, взуття буде вночі знаходитися. Частина, яку потрібно буде випрати, почистити, в нас є машинка встановлена. Люди це кидають в машинку, після того висушуємо надворі».

Теплий одяг, радять активісти, приносити темних кольорів, переважно зеленого та коричневого. А ті речі, розповідають, що з певних причин не підійдуть військовим, передадуть або сім’ям переселенців, або у «Карітас».

Не відмовляться волонтери і від кількох робочих рук. Для охочих допомогти радять звертатись за номером телефону: 0685874553.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top