Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дітей Тернопільщини просять допомогти школярам зі Сходу

Дітей Тернопільщини просять допомогти школярам зі Сходу

Допомогти школярам Сходу просять дітей Тернопільщини. Малеча, чиї сім’ї переселились із зони АТО на вже звільнені від окупантів території, потребують одягу та учнівського приладдя.

ІВАН КОВАЛИК, комендант Самооборони Майдану Тернопільщини

«Наша допомога буде зводитися до того, що школи Тернопільщини і ті діти, які в нас навчаються, будуть щось збирати для дітей. Це не буде встановлена якась допомога. Кожна дитина що може, те й приносить. Скажімо там, зошит, ручку, портфель».

Збір необхідного учнівського приладдя зініціювали Самооборона спільно з греко-католицькою церквою та місцевими громадськими організаціями. Волонтери розповідають, близько п’яти тисяч дітей на Сході потребують допомоги, ще тисяча цьогоріч пішли до школи, практично, без нічого.

ІВАН КОВАЛИК, комендант Самооборони Майдану Тернопільщини

«Перш за все, це є така шкільна канцелярія – це зошити, ручки, портфелі, лінійки, олівці, фломастери, фарби. Отакі речі. Також потрібен одяг. Одяг, як правило, бажано, щоб він був або новий, а може бути і ношений, але такий щоб був в охайному вигляді».

Учнівське приладдя та одяг, розповідає Іван Ковалик, збирають вже вдруге. Цього разу вирішили залучити місцевих школярів та студентів.

Бус із першою допомогою, каже активіст, уже повернувся зі Сходу. Укомплектовувати його допомагали здебільшого тернопільські видавництва.

Канцелярію та одяг просять приносити до тридцятого вересня у двісті сьомий кабінет облдержадміністрації.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top