Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Зачіску і макіяж – у порятунок солдата

Зачіску і макіяж – у порятунок солдата

Вплести стрічку, щоб врятувати солдата. До такого кроку закликають тернополянок. Благодійну акцію в підтримку поранених в АТО проведуть в нашому місті цієї неділі.

«Вплети жовто-блакитну стрічку у волосся – збережи життя солдату». Акція під такою назвою вперше відбудеться у Тернополі 14 вересня. Благодійні внески учасників цього дійства перерахують на лікування нашого земляка.

МИРОСЛАВА ДЕНИСЮК, ініціатор акції:

«Ця акція спрямована на лікування нашим хлопцям, нашим пораненим хлопцям, землякам. Власне, зараз кошти будуть збиратися для Ігоря Сахно, нашого тернополянина, який втратив зір внаслідок обстрілу градами».

З 16-ї години і до вечора, в неділю, біля причалу на Набережній всім бажаючим вплітатимуть синьо-жовті стрічки у волосся. Там же можна буде зробити і макіяж, а потім зафіксувати цей образ на пам’ять. Скільки платити за таке задоволення – вирішувати самим клієнтам.

МИРОСЛАВА ДЕНИСЮК, ініціатор акції:

«Послуга буде добровільна. Хто скільки рахує за потрібне, хто скільки може. Буде працювати 4 перукарі, 2 візажисти і один фотограф. Щоб фотограф ще красунь, які зробили візаж, які вплели стрічку, також сфотографував».

Така акція, запевняє Мирослава Денисюк, буде не одноразовою. З нашого міста естафету планують передати у Львів. Було б добре, якби її перейняли й в інших містах, кажуть організатори.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top