Ви знаходитесь: Головна / Новини / За мир в Україні буде молитися греко-католицька церква

За мир в Україні буде молитися греко-католицька церква

Мирного життя та соборності для України у Бога проситиме греко-католицька церква. Відтак щовечора у всіх парафіях міста битимуть дзвони, що закликатимуть прихожан до спільної молитви.

ОЛЕГ ХАРИШИН, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ

«Кожного дня о восьмій годині вечора били дзвони. Ці дзвони будуть нагадувати всім вірним нашої Архиєпархії про те, що в дев’ятій годині відповідно, можливо, хтось півдев’ятої, хтось трошки пізніше, але це є час, коли ти маєш з родиною стати перед іконою вдома і помолитися. Тому що ця молитва скріплює нас на дусі, допомагає нашим воїнам, отже це є наша духовна зброя».

Не так страшна фізична слабкість, як моральна, каже отець Олег Харишин. Тому бути сильними духом закликає усіх прихожан спільно з молитвою і постом. Отець Олег пояснює, коли прохання підкріпляться нашими діями, Господь обов’язково допоможе перемогти у цій війні.

ОЛЕГ ХАРИШИН, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ

«Повинні у четвер строго постити, і тим самим жертвувати цей піст за нашу державу, за єдність, соборність України, за мир на нашій землі. Власне, каже Христос в Святому Письмі, що тільки молитвою і постом ми біса можемо виганяти».

За мир в Україні та за благополучне повернення військових додому у греко-католицькій церкві закликають молитись не лише прихожан парафії, а й усіх християн.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top