Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / За сотні грн. продавали речі викладачів і студентів ТНЕУ

За сотні грн. продавали речі викладачів і студентів ТНЕУ

Найцінніше – на благо української армії. За таким принципом віддавали особисті речі студенти і викладачі економічного університету. У виші відбувся благодійний аукціон.

Власні роботи, сувеніри і навіть страви продавали студенти Тернопільського економічного університету заради благодійності. Аукціон організував аграрний факультет вишу. Виручені гроші вирішили передати українським військовим на Схід.

ЮЛІЯ ГАДЗЕМАН, студентка аграрного факультету ТНЕУ:

«Своїми руками студенти робили оці картини малювали, вишивали. Вони давали як від всього серця для допомоги нашої армії, все як для нашої рідної України щиро».

МАР’ЯНА ІЛЯШ, студентка аграрного факультету ТНЕУ:

«Готували самі ми, студенти всі, групами. Кожна група мала вишиванки, ми самі скуповували все, готували. Також і кошики приносили з дому хто що міг. Квіти також самі робили».

До ініціативи студентів долучилися й викладачі університету. Виставляли на аукціон свої речі, які з-під молотка йшли за 100, 200 і навіть 300 гривень.

АНДРІЙ КРИСОВАТИЙ, ректор ТНЕУ:

«Надзвичайно приємно, що саме ініціаторами такої сьогоднішньої ярмарки є студенти, студенти аграрного факультету нашого університету. Я гордий за наших студентів, які думають за те, яким чином допомогти саме нашим хлопцям, які відстоюють свободу на Сході України. Наша Україна єдина. І сьогоднішня акція підтверджує те, що ми разом долучаємося до фінансування нашої армії і тих бійців, які несуть гідно службу на Сході України».

Придбати будь-який лот на аукціоні могли не тільки причетні до вишу, а й всі бажаючі тернополяни.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top