Ви знаходитесь: Головна / Новини / Люди проти будівництва на проспекті Злуки
Люди проти будівництва на проспекті Злуки

Люди проти будівництва на проспекті Злуки

У Тернополі знову будівельний скандал. Цього разу на вулиці Злуки. Жителі прилеглих квартир проти спорудження новобудов на місці спортивного стадіону.

Конфлікт на Злуки між жителями прилеглих квартир та забудовником тягнеться уже кілька місяців. Люди розповідають, вони проти, адже новобудови хочуть спорудити на місці спортивного майданчику. 

«– Він минулий раз показував, він розказував, що тут має бути п’ять будинків. – Договір оренди. – На основі договору оренди він будує п’ять будинків. – Він вже каже, що не буде п’ять, буде вже два. Я кажу, як ти мені зробиш стадіон, бігові доріжки? Там, на тридцять сантиметрів довше зробимо, і все буде так, як будемо. Яке дев’яносто? Стадіон сто має мати, а не дев’яносто».

Побачивши з вікна, що на території спортивного майданчику розпочинають підготовчі роботи, люди повибігали й почали боронити територію. 

«Вся громадськість проти, всі будинки, що люди живуть, ніхто не підтримує тої будови тут, бо тут наші діти граються, займаються. В нас майданчики позабирали, побудували все, дитячих майданчиків немає. Залишився останній стадіон».

Мешканці прилеглих квартир із місця забудови робочих все-таки вигнали. 

«– Прийшли до мене. Ну, що я тут можу? – Зараз визиваємо ДАІшників, нехай вони розбираються, чого ви тут стоїте. – Ви просто припарковані неправильно. – Я зараз стану і перейду пішки і лишу тут машину. Чого ви мене страшите? То не моя машина. Я на роботі».

Те, що підготовчі роботи все ж зупинили, людей не заспокоїло. Кажуть, це не надовго. Така поведінка забудовника жителів прилеглих квартир обурює, і в понеділок вони мають намір на громадських зборах вирішити це питання. Запросять, розповідають, і представників міської ради. 

«В міську раду там зверталися. В міській раді не проти, якщо громадськість не дозволяє, міська рада нічого проти не має, тому не треба забудови. Але він вже десь… Але як він ті документи? Показує, що він вже щось з Києва має».

Свою позицію кореспондентам телеканалу ІНТБ забудовник висловив по телефону. Оскільки, на момент приїзду знімальної групи, на місці конфлікту його не було.

МИХАЙЛО МАТЛА, забудовник

«Справа в тому, що в нас є всі законні документи для того, щоб ми це робили. Розумієте? І ми пропонуємо, що ми стадіон залишимо, ми стадіон реконструюємо, ми стадіон доведемо до порядку, підведемо воду, світло, загородимо, все зробимо, як належить. А на цій частині, де немає стадіону, де воно заросло, побудуємо собі два будинки, на які ми маємо всі добрі документи, проект погоджений, отриманий дозвіл з Києва на будівництво».

Автор: Олена Юрик

2 коментарі

  1. якась маячня. при чому тут Київ. хіба київ контролює забудови в місті? Київ в себе може позпоряджатися земельними ділянками, а не в Тернополі. Невже нема інших місць пустих для забудов. Це ж міська рада дає дозвіл на будівництво.

  2. якась маячня. при чому тут Київ. хіба київ контролює забудови в місті? Київ в себе може позпоряджатися земельними ділянками, а не в Тернополі. Невже нема інших місць пустих для забудов. Це ж міська рада дає дозвіл на будівництво.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top