Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Майданчики для паркування будуть у належному стані

Майданчики для паркування будуть у належному стані

Нового паркувальника сьогодні вибрав виконавчий комітет міської ради. Ним став Микола Мисенко. Тернополянин пообіцяв, скоро в місті майданчики для паркування будуть у належному стані.

Майданчики для паркування у місті, розповідає Микола Мисенко, у неналежному стані. Тому перш, ніж відкривати нові, каже, потрібно відремонтувати ті, що вже є.

МИКОЛА МИСЕНКО, оператор паркування

«В першу чергу хочу сказати в нас, я вважаю, потрібно довести до пуття, тобто це йдуть організаційні питання, тобто надати умови. Розмітка це має бути, взагалі немає розмітки, а в тих місцях, де її треба розвести, то навіть немає на чому, покриття як такого вже немає. Паркувальники, ви бачили, як вони одіті».

Відремонтувати стоянки, нанести розмітку, а паркувальників переодягнути в спеціальну форму – усім цим уже в найближчий час планує зайнятись Микола Мисенко. Тернополянин каже, якою буде ціна нової парковки ще не знає. Але обіцяє змінити і процес оплати.

МИКОЛА МИСЕНКО, оператор паркування

«Якщо паркувальники будуть мати ці термінали переносні, і людина має можливість розрахуватись не готівкою, а карткою. Тобто, я вважаю, що це не є погано. Людина підійшла, розрахувалась, гроші поступили. Тобто є контроль по цих грошах».

Подумати, обіцяє Микола Мисенко, і над покаранням тих водіїв, які за свої паркувальні місця платити все ж не будуть. Але найперше, каже, надіється на порядність тернополян.

Нагадаємо, із попереднім оператором паркування міська рада розірвала контракт. Кажуть, організація не дотримувалась умов договору.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Це найперше – це недостатня кількість паркоматів, друге – неприбирання. Не було належного прибирання цієї території під паркування, яка була закріплена за паркувальником. Третє – це те, що розмітка була в не найкращому стані. Її потрібно було постійно поновлювати і таке інше».

Планує Микола Мисенко також запровадити паркувальні пільги для бійців Антитерористичної операції.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top