Ви знаходитесь: Головна / Новини / Мандрівники шиють «сідачки» для військових

Мандрівники шиють «сідачки» для військових

Тернополяни продовжують забезпечувати військових необхідними речами. Цього разу активісти подбали про найелементарніше – «сідачки».

Щоб військові не сиділи на холодній землі, тернополяни пошили для них килимки. Або ж як називають їх самі волонтери  –  «сідачки». Це – елемент туристичного спорядження, яке мандрівники часто використовують під час подорожей. Зараз їх потребують на Сході.

Пошити такі «сідачки» тернополянин Роман Задорожний разом із співробітниками відгукнулись на прохання Логістичного центру. Одну партію волонтери вже передали військовим, зараз працюють над іншою.

РОМАН ЗАДОРОЖНИЙ, шиє «сідачки» для військових

«То ми виготовили вже близько ста десяти «піддупників» попереднього разу. Оце зараз п’ятдесят-шістдесят штук, ця партія за ті кошти, що в нас були, то ми передамо по точках, де буде потреба».

Волонтери розповідають, «сідачки» військові використовують у польових умовах. До того ж, аби пошити такі килимки, кажуть, багато грошей не потрібно.

РОМАН ЗАДОРОЖНИЙ, шиє «сідачки» для військових

«Це – матеріал, звичайний утеплювач. Це – те, що було просто знайти в будь-якому будівельному супермаркеті чи на ринку. Відносно недорого коштує. І він доволі нормальний. Він замінює, в принципі, туристичний килимок. Бо проблема, щоб зробити такі «сідачки» з туристичних килимків на Схід, це неправильно трохи, бо, в основному, туристичні килимки є яскраві».

Із утеплювача волонтери вирізають потрібного розміру килимок. Потім до нього кріплять резинку, аби військові у разі необхідності могли носити «сідачки» на поясі.

РОМАН ЗАДОРОЖНИЙ, шиє «сідачки» для військових

«Пропихаємо стропу. Це – трисантиметрова стропа. І скріплюється воно все пластексом. Звичайні такі тризубці, надійні, які виклацуються. Та резинка відповідно на собі виклацується. А сама гумка якраз бралась з розрахунку того, що ним зручніше користуватися, менше шансів порвати «піддупник», і зручніше на собі його тримати».

Із настанням холодів, кажуть тернополяни, військові більше будуть потребувати спальники, намети та теплий одяг. Якщо знайдуться такі речі, волонтери готові привести їх до ладу. Охочих допомогти просять звертатись за номером телефону, який ви бачите на екрані.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top