Ви знаходитесь: Головна / Новини / Музей футбольної слави ФК «Тернопіль» відкрили у нашому місті

Музей футбольної слави ФК «Тернопіль» відкрили у нашому місті

Від 2007 року ФК «Тернопіль» здобув понад два десятки нагород різного ґатунку. Здобутки клубу відтепер зможуть оглянути усі охочі у приміщенні центрального стадіону міста. Там відкрили музей футбольної слави муніципальної команди.

ВОЛОДИМИР МІЩИШИН, голова фан-руху ФК «Тернопіль»

«Щоб люди бачили, що команда грає не тільки для себе. Тому, щоб бачили нащо ми граємо. Щоб хтось бачив, що ми завойовуємо протягом року».

Найдорожча відзнака для тернополян за весь час існування – кубок за третє місце у сезоні 2013/14 років Чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги, що дало змогу муніципалам підвищитись у класі.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, віце-президент Федерації футболу України

«Я думаю, що це не останні нагороди, які сьогодні вони мають. І приємно. Нехай вболівальники, які сьогодні заходять на стадіон, сюди ходить багато молоді, багато учнів, нехай дивляться і бачать,  і йдуть до того, щоб вони завойовували такі ж нагороди або попадали в команду. Це приємно і я думаю, що це хороший момент в житті клубу».

 

Володимир Мариновський каже, при потребі музей футбольної слави ФК «Тернопіль» розширять. І сподівається, що це станеться найближчим часом.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top