Ви знаходитесь: Головна / Новини / Найпопулярніші зошити серед школярів з патріотичною тематикою

Найпопулярніші зошити серед школярів з патріотичною тематикою

Навчальний процес успішно стартував. Школярі звикають до парт і вивчають зміст нових підручників. Для того, щоб полегшити засвоєння інформації, учні повинні комфортно себе почувати. В цьому процесі відіграє роль абсолютно усе від здорового сну та поживного сніданку до зручних портфелів і «правильних» зошитів. Ось власне якими повинні бути шкільні зошити ми поцікавились у спеціалістів.

Приємні на вигляд, ненасичені лінії, негладкий папір, без яскравих кольорів, які викликають подразнення очей. Приблизно за такими критеріями треба обирати навчальний зошит для школяра. Це щоб очі у дітей не напружувались і уроки з домашнім завданням не втомлювали. Навіть обкладинка має чимале значення для учня.

ЮРІЙ КОРНЄЄВ, директор видавництва:

«Завжди діти можуть собі відпочити навіть дивлячись на зошит. Для того, щоб вони відпочили, для того вони мають цікаву обкладинку. Обкладинка повинна бути приємна на дотик, щоб вона не заважала, щоб на ній не було нічого лишнього. Ніяких сильно насичених лаків, ніяких клеїв, нічого. Для того, щоб дитині приємно було взяти в руки, і для того, щоб дитина могла спокійно підписати свій зошит разом з батьками».

Не забороняються, а навпаки вітаються корисні дані на обкладинках зошитів. Там можуть бути таблиці, цікавинки, пізнавальна інформація. Зараз найпопулярніші на патріотичну тематику.

ЮРІЙ КОРНЄЄВ, директор виробництва видавництва:

 «На даний момент, найбільш популярні зошити з патріотичної тематикою. То цілком зрозуміло. І ми до того прагнемо. І вже частина зошитів, які мають назву: «Люби Україну» вийшли в продаж».

Над однією обкладинкою працюють понад 15 дизайнерів. Термін дії зошита необмежений, тому, якщо не продали – не біда. А ось при його виготовлені обрізки і решту макулатури відправляють на паперові фабрики, де їх переробляють.

ЮРІЙ КОРНЄЄВ, директор виробництва видавництва:

«Зошит, хочете чи не хочете, обрізається. І от ті всі відходи паперу, макулатура, йде на наші вітчизняні паперові фабрики, які його переробляють і виготовляють зошит для подальшого використання».

За рік, розповідає Юрій Корнєєв, на виробництво зошитів для учнів та студентів, використовують від тисячі до тисячі двохсот тонн паперу.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top