Ви знаходитесь: Головна / Новини / На вулиці Будного незаконно будують багатоповерхівку?
На вулиці Будного незаконно будують багатоповерхівку?

На вулиці Будного незаконно будують багатоповерхівку?

Є будинок – немає документів. Багатоповерхівку, що на вулиці Будного, кажуть у міській раді, споруджують незаконно. Натомість забудівники стверджують, що мають відповідні дозволи.

Будівництво на вулиці Будного, що біля Хлібзаводу, незаконне, кажуть у міській раді. До того ж, пояснюють, його здійснює хмельницька фірма з сумнівною репутацією.

ВОЛОДИМИР ПЕТРИК, заступник начальника міського управління муніципальної поліції

«Двадцять восьмого серпня нами було виявлено незаконно встановлену там споруду. Вони мене завели от на це будівництво, що ніби тут знаходиться їхнє керівництво, і вони нададуть всі документи. Значить, мені документи ніхто нічого не надав».

Земля, на якій споруджують багатоповерхівку, належить Тернополю. А, отже, за правом зводити дім мали б звернутись до відповідних міських структур. Більше того, пояснює Сергій Надал, будь-які будівельні роботи на цій землі взагалі заборонені.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Відповідно до генерального плану міста Тернополя, відповідно до плану зонування, на цій території не може вестись житлове будівництво або не можуть добуватися приміщення громадської забудови. Матеріали про скасування будуть направленні і в прокуратуру міста Тернополя, і в держбудінспекцію Тернопільської області, а також до органів держбудконтролю України».

Приїхавши на місце забудови, нас зустріли обурені жителі прилеглих будинків. Кажуть, попри те, що спорудження нового дому незаконне, воно ще й небезпечне.

п. РУСЛАНА, жителька прилеглого будинку

«Кабелі, будь ласка, відкриті, не перенесені, близько отут біля поверхні землі проходять усі комунікації, тобто газ, вода і так далі. Тобто зачепити це, я думаю, немає проблем».

п. НАДІЯ, жителька прилеглого будинку

«Я тут по сусідству живу, от мій поряд будинок. Дитина вибіжить, за шнур зловиться. Кому біда? Мені біда, а не їм! Вони будуть спати пупцем догори».

Забудову здійснюють на місці парковки. Це ще більше обурює людей, адже іншої найближчої автостоянки у їхньому районі немає.

Чи мають право будувати, ми запитували безпосередньо у робочих. Та вони відправляли нас то до виконроба, то до менеджера їхньої фірми. Та відповідальних за будівництво ми так і не дочекались. У міській раді кажуть, завтра демонтують незаконний офіс забудівників, а згодом вирішать питання і з самою багатоповерхівкою.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Надалу треба бути жорсткішим до ти, хто незаконно будує!

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top