Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Об’їздну Мишковичів закрили на ремонт

Об’їздну Мишковичів закрили на ремонт

На Тернопільщині ремонтують дороги. За два тижні на об’їздній села Мишковичі відновлять рух по вже оновленій трасі. Якість для автомобілістів обіцяють європейську.

Без ям, кажуть у Службі автомобільних доріг, буде об’їздна у селі Мишковичі. Відновити рух на трасі міжнародного значення Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече обіцяють щонайбільше за два тижні. Зараз на ділянці дороги, довжиною у три кілометри, замінюють два шари асфальтобетону. Якісь, кажуть, буде європейська.

ВОЛОДИМИР ХЕМІЙ, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області

«Значить, будуть відновлені повністю обстановка дороги, тобто будуть укріплені обочини цим самим відфрезованим матеріалом, який, ви бачите, стоїть, який залишений після фрезерування, будуть встановлені нові дорожні знаки, буде відновлена розмітка».

На заміну, кажуть у Службі автомобільних доріг, витратять 6,5 тонн асфальтобетону та близько 10 мільйонів гривень. Об’їздну у селі Мишковичі, розповідають дорожники, не ремонтували більше 30 років, тому зараз хочуть зробити її на совість.

Окрім цієї, каже заступник голови ОДА, подбають також і про інші траси міжнародного значення.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА

«Цьогоріч ми, напевне, вперше за історію Незалежності підійшли системно до ремонту наших доріг. Ми закумулювали кошти на відрізках доріг міжнародного значення, які будуть мати якийсь економічний ефект від збільшення транзиту вантажів. Другий – це, знову ж таки, прохід міжнародних трас через районні центри. І третє – це, знову ж таки, ділянки доріг, наближені до об’єктів туристичної галузі».

Це, каже заступник голови Тернопільської ОДА, збільшить кількість транзитних перевезень через нашу область, а також привабить туристів.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top