Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Очисні споруди на Тернопільщині не працюють
Очисні споруди на Тернопільщині не працюють

Очисні споруди на Тернопільщині не працюють

Екологія Тернопільщини – у небезпеці. Мешканцям загрожують неочищені ріки. Бруд потрапляє у воду, тому що не працюють очисні споруди. Для прикладу, така ситуація склалася в Кременці.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА:

«Типова ситуація для всіх районних центрів і містечок Тернопільської області – очисні споруди фактично в неробочому стані. Відповідно, очистка стоків як би мала відбуватися, не проходить. Фактично неочищені стоки попадають в річку і далі проходить забруднення навколишнього середовища».

Щоб залагодити ці проблеми, обласна влада розробила Програму охорони навколишнього середовища в області до 2020 року. Згідно з цим документом, в 21-му населеному пункті Тернопільщини збудують каналізаційні очисні споруди. Встановлять їх за новими сучасними технологіями.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА:

«Це ще радянські технології, зараз технології йдуть вперед. Відповідно, ми практично кожного тижня маєм переговори з проектантами, розробниками на нових технологіях, власне, їх залучаємо на розробку таких очисних споруд. Це по-перше, і дешевше, а по-друге, це займає і меншу площу і по-третє, воно дає кращу очистку стоків».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top