Ви знаходитесь: Головна / Новини / Олексій Кайда: «Свобода» і «Блок Петра Порошенка» узгодили кандидатів по округах
Олексій Кайда: «Свобода» і «Блок Петра Порошенка» узгодили кандидатів по округах

Олексій Кайда: «Свобода» і «Блок Петра Порошенка» узгодили кандидатів по округах

Демократичні партії узгодили кандидатів у нардепи по округах. Претендент від «Свободи» по Тернополю оголосив про свою участь у парламентських виборах.

Брати участь у виборах треба відкрито. Так вважає народний депутат України від ВО «Свобода» Олексій Кайда. За його словами, непартійна особа не має відповідальності перед тими, хто її делегував. А тому, може легко не виконати обіцяне. Кандидатуру Кайди, а також претендентів у нардепи по кожному з округів Тернопільщини, свободівці узгодили з партією «Блок Петра Порошенка».

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, народний депутат України від ВО «Свобода»:

«Там, де балотуються представники від «Свободи», немає представників «Блоку Петра Порошенка», немає представників від «Свободи». Тобто, ми узгодили ці кандидатури, ми досягли такої, скажем так, узгодженості наших дій. Ми ніде не перетинаємося і, відповідно, будемо десь допомагати один одному в нашій роботі».

Щодо своєї депутатської діяльності, Олексій Кайда вважає, вдалося зробити чимало. Незважаючи на те, що рік довелося працювати в опозиції, зареєстрував 82 законопроекти.

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, народний депутат України від ВО «Свобода»:

«Мною було здійснено 15 прийомів громадян, це є понад 1000 людей, яких я прийняв, само собою, що не всім вдавалося допомогти, але, як депутат, скеровував запити, зокрема, 65 депутатських запитів, це офіційна інформація. Понад 1800 депутатських звернень».

Олексій Кайда також наголосив, що його партія завжди вирізнялася принциповою політичною позицією. Тому голосують її представники у Верховній Раді одностайно. Навіть, якщо це йде врозріз із поглядами партій-однодумців.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top