Ви знаходитесь: Головна / Новини / Першачків вчили, як правильно переходити дорогу

Першачків вчили, як правильно переходити дорогу

Найважливіших правил дорожнього руху сьогодні вчили першокласників. Улюблені мультиплікаційні герої на прикладі показували малечі, як правильно переходити проїжджу частину.

Бути уважними на дорозі, не перебігати проїжджу частину та переходити лише на зелене світло – це та інше вчили першокласників. Улюблені мультиплікаційні герої на прикладі показували школярам, як потрібно дотримуватись правил дорожнього руху.

ОКСАНА ЛУКА, заст. директора Центру творчості дітей та юнацтва

«Сьогоднішня вистава називається «У країні світлофорів», де діти першого класу разом з героями нашої вистави попадають в різні кумедні ситуації, виходи з яких – це є знання правил дорожнього руху. Діти можуть не тільки вивчити, повторити, а й закріпити правила дорожнього руху».

Про те, що дорогу потрібно переходити уважно та згідно з правилами, школярі знають. Розповідають, батьки їх цього вчили ще змалку. Та самостійно переходити проїжджу частину малечі доводиться не часто.

НАСТЯ, першокласниця

«Треба переходити на світлофорі, а якщо немає світлофора, переходити по зебрі».

ВЛАДІК, першокласник

«– А як ти переходиш дорогу? – З мамою переходжу, дивлюся по сторонах, чи немає машин, чи не їдуть».

АРТЕМ, ІЛЛЯ, ДЕНИС, першокласники

«– Дивитись наліво і направо. – І за допомогою світлофора. – На який колір треба переходити? – На зелений. – Я переходив. – Я в магазин вже переходив».

Найважливіших правил дорожнього руху першачків навчають щорічно. Аби зарадити можливим ДТП, кажуть у ДАІ, виставу проводять в рамках Всеукраїнського заходу «Увага діти на дорозі».

МИКОЛА ІГНАТЧЕНКО, інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ в області

«Вже з початку 2014 року на дорогах Тернопільщини сталось 11 дорожньо-транспортних пригод з вини дітей, де 2 дітей загинули і 13 отримали травми. Щоб таких ситуацій не повторилось проводиться даний захід».

Як правильно переходити дорогу, першокласників міста навчатимуть три дні.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top