Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Престарілі Шумщини мають шанс на дім

Престарілі Шумщини мають шанс на дім

У геріатричного будинку в Дедеркалах є шанси. Недобудований об’єкт потребує негайної фінансової допомоги. В якому стані будинок-інтернат зараз, дивіться далі.

Ось так сьогодні виглядає геріатричний будинок в селі Великі Дедеркали, на Шумщині. Реконструкцію будівлі, яка обслуговує весь район, почали у 2006-му. Планувалося замінити дах, утеплити і відремонтувати приміщення, модернізувати котельню. Та через відсутність грошей роботи не завершили.

ПЕТРО ФАБ’ЯНЧУК, директор територіального центру надання послуг обслуговування населення:

«Встановлені котли в котельні, обладнання, опалення зроблене по відділах скрізь, вікна вставили пластикові, замінили дах, реконструювали на відділенні стаціонарному».

ВАСИЛЬ ГАБОР, голова Шумської РДА:

«Утеплявся корпус котельні. Радіатори були ще старі радянські, які не відповідають проекту. Якщо ви подивитеся навіть, як зроблений цей дах зараз, то кілька зим і він буде текти. Тому що ви бачите оці всі шви зверху робіт, вони криво. Це на око може оцінити навіть не будівельник і не експерт. Всередині – тонни скамянілого цементу, що говорить про безлаберність і безхазяйність того підрядчика, який займався цими роботами і того, який не мав управління капітального будівництва».

Недбалість зробленого відмітили і представники обласної державної адміністрації.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА:

«Освоєно, в лапках, більше 4 млн.грн. грошей бюджетних в цінах 2012 р. Ми бачили, що абсолютно в халатний спосіб велися будівельні роботи і зіпсовано дуже багато будівельних матеріалів, самі котли розміщені в аварійній будівлі, тобто вони зараз далі в повній небезпеці, оскільки може обвалитися дах, стеля».

Щоб завершити реконструкцію геріатричного, треба ще 2 з половиною мільйони гривень. По даному об’єкту зараз готують проект, який подадуть на конкурс, щоб залучити гроші державного фонду регіонального розвитку. А поки що мешканці будинку для престарілих проживають в одній із підсобок колишнього панського маєтку.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top