Ви знаходитесь: Головна / Новини / Підприємці власним коштом ремонтують три БРДМи

Підприємці власним коштом ремонтують три БРДМи

Не їдеш у зону АТО, захищай Батьківщину у тилу, вважають тернополяни. Відремонтувати три БРДМи для міліцейського батальйону «Тернопіль» вирішили місцеві підприємці.

Ще зовсім нещодавно три недіючих розвідувально-дозорних машини знаходились на одному з міліцейських складів. Сьогодні захищати військових на Сході уже готовий один БРДМ, зараз підприємці працюють над іншим.

ОЛЕКСАНДР ЛЬОТКОВСЬКИЙ, підприємець

«Практично робочий один БРДМ. Чекаємо на деякі запчастини до другого. Буквально там… Якби вони прийшли, за день був би другий готовий».

БРДМи були абсолютно несправними. Не використовували їх ще з 1991 року. І щоб машини полагодити, кажуть підприємці, повинні були замовляти спеціальні деталі на військових або ремонтно-відновлювальних заводах.

ОЛЕКСАНДР ЛЬОТКОВСЬКИЙ, підприємець

«Ми поміняли масла, поставили акумулятори. Цьому сприяли, не тільки ми одні робили. Нам допомагали інші підприємці, хто масло дав».

СЕРГІЙ СТЕПАНЕНКО, механік

«Проблема була зі системою охолодження. Там, де гума всохлася, вода витікає. Треба міняти всі гумові вироби в цих машинах».

Перед тим, як розвідувально-дозорні машини відправлять на Схід, кажуть підприємці, їх обов’язково перевірять на справність. Лише після цього БРДМи укомплектують зброєю.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в Тернопільській області

«Я би хотів, в першу чергу, подякувати тим меценатам, підприємцям, які добровільно зголосились за власні кошти відремонтувати цю бронетехніку, і привести її в бойову готовність, і віддати на передову. Крім того, ми в планах маємо можливість відремонтувати ще дві бойові одиниці, завдячуючи нашим колегам із Львівської області, і теж передати в зону АТО».

Три розвідувально-дозорні машини передадуть для міліцейського батальйону «Тернопіль».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top