Ви знаходитесь: Головна / Новини / Рух «Чесні вибори» створили тернопільські активісти, щоб контролювати політиків

Рух «Чесні вибори» створили тернопільські активісти, щоб контролювати політиків

Аби парламентські вибори на Тернопільщині пройшли прозоро, громадські активісти створили медіа-центр  «Чесні вибори». За дотриманням законності будуть стежити спостерігачі. Звіт для громади області – щовівторка.

Щоб максимально охопити всі дільниці по Україні, громадські активісти організацій «Чесно» та «Опора» об’єднали зусилля. У Тернополі створили медіа-центр «Чесні вибори», який інформуватиме громадськість про майбутніх обранців. Основними критеріями перевірки кандидатів у депутати будуть їхні автобіографії та фінансові декларації.

ІВАН ОМЕЛЯН, координатор громадського руху «Чесно» в Тернопільській області

«Також ми будемо вимагати від партійних штабів звітування про поточні їхні витрати, це буде за п’ять днів до кінця виборів. Ми попросимо їх, щоб вони надали нам звіти про надходження в партійні фонди, звідки вони були, які суми там є, куди вони їх витрачали…Ми хочемо побачити звіт за 2013 рік партійних організацій». 

РУСТАМ ЕРГЕШОВ, координатор громадської мережі «Опора» в Тернопільській області

«Громадська мережа «Опора» займається спостереженням виборчого процесу у всіх регіонах України, тобто є представники довготермінових спостерігачів по всій Україні. 213 чоловік, також до них долучаться в день виборів більше двох тисяч спостерігачів».

На Тернопільщині постійних спостерігачів п’ять. У день волевиявлення вони, разом із тимчасовими, моніторитимуть  процес виборів, також здійснюватимуть швидкий статистичний підрахунок голосів.

 

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top