Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Рятувальники та підприємці ремонтують вантажівки для української армії

Рятувальники та підприємці ремонтують вантажівки для української армії

Рятувальники спільно з підприємцями готують  автомобілі для потреб українських військових, що перебувають в зоні АТО. Вони за власний кошт закупили запчастини та ремонтують транспорт в позаробочий час.

ВІКТОР ПІСНИЙ, начальник Теребовлянського районного відділу УДСНС в області:

«Цю техніку нам привезли на грузових автомобілях. Вона повністю не на ходу. З колективом пожежного підрозділу були проведені збори. Колективом та офіцерським складом було вирішено віддати декілька одноденних зарплат на ремонт цих автомобілів».

 Так за власні гроші та власними силами надзвичайники з підприємцями взялися допомагати українській армії. І якщо спершу техніка не працювала, то після того, як теребовлянські рятувальники взялися до роботи і замінили запчастини, все змінилося.

ОЛЕГ КУЗЬО, водій-старшина:

«Двигун запускається з півоборота, можна сказати. Доробляємо гальмівну систему. І я думаю за якийсь тиждень ми справимось і будемо приступати до другої машини до ремонту. Ми допомагаємо чим ми можемо».

 ВІКТОР БЕЛЬЗЕЦЬКИЙ, мешканець с. Микулинці:

 «Зараз цей один газон заводиться, там той тоже вже вони заводили. Вони вже їздять. Всі на ходу. Зараз вони будуть його красити повністю. Потім будемо якось, ми рішимо то, зробити тенти, пошити тенти, броніровати. Щоб через тиждень вже вони поїхали».

Наразі капітально ремонтують дві вантажівки. Загалом, в Теребовлянському районі  готують 4 автомобілі ГАЗ-66, які за допомогою небайдужих людей та підприємців невдовзі відправлять на Схід.

 

 

 

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top