Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополян навчають, як діяти у разі війни

Тернополян навчають, як діяти у разі війни

Хочеш миру? Готуйся до війни. Що робити в разі воєнних дій на території нашої області, протягом двох тижнів будуть пояснювати тернополянам.

Підготуватись до можливих воєнних дій зголосилось 60 тернополян. Із них 6 жінок. Такі курси, розповідає директор школи допризовної підготовки, організували вперше. Що робити у тій чи іншій критичній ситуації, навчатимуть протягом двох тижнів.

ВАЛЕРІЙ БОНДАР, директор Тернопільської школи допризовної підготовки

«Ми взяли чотири напрямки: вогнева підготовка, тактична підготовка, військово-медична підготовка і основи цивільного захисту. За програмою вивчення «Захисту Вітчизни» для середніх шкіл».

Охочих підготуватись до можливої війни поділили на 2 групи. У перший навчальний день для одних викладали вогневу підготовку, для інших – тактичну. Бажання навчатись, розповідає директор школи допризовної підготовки, виявили керівники установ, працівники ЖЕКів, а також міської ради та облдержадміністрації.

ПАВЛО, тернополянин

«Нас хочуть навчити, щоби ми, скажемо так, при якісь потребі ми не панікували, а чітко знали, що ми маємо робити, як ми маємо робити, щоб наші дії були злагоджені. Ну, на даний момент в плані захисту Тернополя, в зв’язку з чим нас тут і зібрали, тут більше стратегічні і тактичні питання. Зелене поняття зі зброєю я вже маю».

Підготовку будуть здійснювати на базі військової кафедри ТНЕУ, медичного університету та школи допризовної підготовки. Викладачів також залучали звідти. Тернополяни розповідають, такі курси сьогодні особливо важливі.

ЛЮДМИЛА, тернополянка

«Думаю, що до цього небайдужим має лишатися кожен, особливо чоловіки і жінки зараз в теперішній час. Щоб знали, що ми нікого не боїмося, що ми самі себе зможемо захистити».

Свої знання на практиці учні надіються все ж не застосовувати. Але кажуть, якщо хочуть миру, то повинні бути готовими і до війни.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top