Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополян підготують до війни

Тернополян підготують до війни

Тернополян підготують до війни. Що робити в разі воєнних дій в нашій області, пояснять всім бажаючим. Таке навчання проведуть військові та медичні фахівці міста.

Зголошуватися на безкоштовне навчання на випадок воєнних дій у місті закликають тернополян. Мешканцям міста розкажуть, що робити в тій чи іншій критичній ситуації. Запрошують передусім чоловіків. Але й жінкам на такі заняття двері відкриті.

ВАЛЕРІЙ БОНДАР, директор Тернопільської школи допризовної підготовки:

«Вогнева підготовка, тактична підготовка, основи цивільного захисту і військово-медична підготовка. Ми розраховуєм, що за 20 годин, як ми розпланували заняття, я думаю, що ази тих 4-х напрямків, які я озвучив, думаю, що можна дати людям. Це буде на добровольчих засадах. Я рахую, що якщо то потребує мого досвіду і досвіду моїх викладачів, ми будемо надавати ту допомогу».

Проходити навчання будуть на базі військової кафедри ТНЕУ, медичного університету і школи допризовної підготовки. Матеріали та викладачів для занять також залучать звідти. Проходити підготовку радять в першу чергу тим, хто забезпечує життєдіяльність міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це буде добровільно. Але я вважаю, що всі працівники комунальних служб, всі працівники місцевого самоврядування повинні пройти їх в першу чергу. Тому що вони ті, хто має залишитися тут до останнього, в першу чергу, робити і вживати всіх заходів, які зв’язані з обороною міста. В Тернополі є місця, які призначені для користування під бомбосховища, спеціальні місця, які призначенні для протирадіаційного укриття. Крім того, є місця, де має бути масове переховування людей, це в основному є підвали житлових будівель. Якихось спеціальних бомбосховищ нарити на 200 тис. населення – це не є реально. Але населенню треба розповісти, як себе вести в тих чи інших діях».

Аби розповісти населенню, як діяти під час військових дій, місцева влада готує спеціальні брошури. Їх розповсюдать усім тернополянам у поштові скриньки. А записатися на військові заняття можна у холі міської ради.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top