Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільським бійцям потрібний теплий одяг

Тернопільським бійцям потрібний теплий одяг

Бійці з Тернопільщини отримають теплий одяг. Щоб забезпечити вояків однією з найнагальніших потреб сьогодні, волонтери шукали відповідну тканину. Такий матеріал їм подарували поляки.

Теплого одягу бійцям в АТО сьогодні не вистачає чи не найбільше. Надворі все холодніше, та й умови проживання на фронті не найкращі.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, представник штабу Самооборони:

«Щодня 2-3 хлопців з передової до нас звертаються з проханнями про теплу білизну. Хлопці мерзнуть. Ночі там надзвичайно холодні, день спекотний, а ніч холодна. Ну і не тільки хлопці, завжди забуваємо про дівчат. І на сьогоднішній день нам подарували вже флісову тканину, вона зараз в роботі. Перші комплекти уже в нас на штабі лежать. А привезли дуже хорошу, дуже високоякісну тканину бавовняну з начосом».

Кравчині Тернопільщини зараз активно шиють спецодяг для вояків. Польські музиканти, які зібрали гроші на тканину, підтримують українських військових чим можуть.

МАРІАННА ЯРА, координатор акції:

«Ми хочемо, щоби наші хлопці вижили, щоб наші хлопці вернулися додому живими і здоровими. Тому що вони зараз стоять на сторожі не лише України. Вони стоять на сторожі Європи. Можливо, ми собі не віддаємо в цьому справи, що якщо, борони Боже, перейдеться рубіж, то ціла Європа стане і тоді почнеться ІІІ світова війна. Тому до нашої акції підключилися не лише українці закордоном, а й рівно наші друзі-поляки».

Наразі тернопільським батальйонам необхідні: еластичні та кровоспинні джгути, ситцева та інша цупка тканина, спідня білизна, теплі шкарпетки, шапки, і звичайно ж, бронежилети, бойові автомобілі тощо.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top