Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські державтоінспектори поїхали в АТО

Тернопільські державтоінспектори поїхали в АТО

Тернополяни знову їдуть на Схід. Працівники ДАІ сьогодні вирушили забезпечувати порядок на дорогах у зоні АТО. Як їх проводжали – в наступному сюжеті.

15 працівників ДАІ Тернопільщини поїхали в Донецьку область. Двоє з них в зоні АТО вже були. Для решти – це вперше. Проте уникнути цієї поїздки навіть не думали.

ЄВГЕН БОБЕЦЬКИЙ, начальник сектору моніторингу та юридичного забезпечення УДАІ в області:

«Для чого відмовлятися? Раз заступили на таку службу, працюєм в міліції, значить маємо виконувати свій обов’язок. Кожен день небезпечно. Всяке може бути, всі під Богом ходимо. Що має бути, те буде. Будем надіятися, що все буде добре. Будемо забезпечувати безпеку дорожнього руху, супровід колон, вантажів, нести службу на блокпостах, виконувати всі поставлені керівництвом завдання».

Провести правоохоронців прийшли рідні та близькі. Як зізналися матері, відпускають синів на війну з любов’ю та молитвою в серці.

ТАМАРА БОБЕЦЬКА, мати правоохоронця:

«Надзвичайно переживаю. Ви бачите, що навіть не можу розмовляти, тому що всередині є дуже велике хвилювання. Але я думаю, що з надією на Бога і на Матір Божу все буде добре. Він з самого дитинства мріяв стати міліціонером. Він цю мрію здійснив. І я думаю, що його Мати Божа своїм покровом охоронить від всього зла і захистить тих людей, з якими він їде туди».

За словами головного міліціонера області, державтоінспектори будуть працювати виключно на автошляхах. Їхнє завдання – дбати про безпеку дорожнього руху в зоні АТО.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в Тернопільській області:

«Зараз ці працівники, які від’їжджають, дійсно беруть з собою службові автомобілі, 5 службових авто, разом з ними виїжджають в зону АТО і на цих службових автомобілях вони несуть службу. Є завжди загроза, ймовірність десь і обстрілу, і пошкодження автомобіля. Ми десь стараємся в процесі відстежувати на сьогоднішній день. Ця група працівників, яка від’їжджає, повністю забезпечена теплим форменим одягом, екіпірована відповідно бронежилетами і продуктами харчування».

 

(за матеріалами ВЗГ УМВСУ в області)

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top