Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільщина має що показувати туристам

Тернопільщина має що показувати туристам

Тернопільщина готова стати туристичною. Замки, монастирі та музеї, і це ще не увесь перелік того, що може запропонувати мандрівникам наша область.

Претендувати на статус туристичної Тернопільщина готова. Чого варті тільки Кременецький чи Бучацький райони, кажуть в облдержадміністрації. Замки, монастирі та музеї, і це ще не увесь перелік того, що може запропонувати мандрівникам наша область. Найважливіше зараз, кажуть чиновники, працювати в напрямку популяризації цих культурних пам’яток.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА

«Зараз дуже багато уваги світової громадськості і Європи, зокрема, спрямовано на Україну. І дуже зручний момент навіть зпозиціонувати Тернопільську область як одну із частин України з своїм обличчям, з туристичним обличчям в даному випадку».

Розвивати туризм наша область буде у чотирьох напрямках: культурно-пізнавальному, пригодницькому, тематичному та екологічному. Багата Тернопільщина не лише на пам’ятки архітектури, кажуть в облдержадміністрації. Приваблювати мандрівників готова також красою природи. Так, для прикладу, лідерами екологічної сфери є «Дністровський каньйон» і «Кременецькі гори».

На першість в нашій області, кажуть чиновники, заслуговує чи не кожен туристичний об’єкт. Одним із таких є Язловецький замок у Бучацькому районі.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ТОДА

«Поприбирали трішки Язловецький замок. Відвідали Язловецький монастир. Детально вивчили їхній, скажемо, потенціал. Поспілкувалися з місцевою владою. Бо десь бачимо за Язловцем потенціал».

Цікавими для мандрівників будуть також Скалатський замок, палац Вишневецьких, лемківське село та музей політв’язнів.

Але, щоб наша область справді стала туристичною, кажуть в облдержадміністрації, чи не найперше потрібно заявити про себе. З цією метою створили туристичний паспорт та інтерактивну карту. Також на в’їздах в область та на території районів планують встановити постери «Тернопільщина туристична».

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ТОДА

«І в першу чергу десь хотілося би розширити мережу туристично-інформаційних центрів. Скажемо, це є той формат, до якого звикли іноземці. Будь-який іноземний турист шукає, в першу чергу, інформаційно-туристичний центр, де має бути акумульована вся інформація, як він має поводитися, куди їхати і що йому відвідати».

Подбають, каже заступник голови ОДА, і про ремонт доріг державного та міжнародного значення. Одним словом зроблять усе, аби подорожувати Тернопіллям, було комфортно та цікаво.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top