Ви знаходитесь: Головна / Новини / Технічний університет попрощався зі Степаном Стефураком

Технічний університет попрощався зі Степаном Стефураком

Прощання з Героєм. Сьогодні в останню путь провели дев’ятнадцятирічного Степана Стефурака. Хлопець був студентом Політехнічного університету. Загинув у понеділок, двадцять другого вересня, на Донеччині. Тіло героя привезли у місто, аби попрощатися із ним могли його друзі, одногрупники та викладачі.

Господь забирає тільки найкращих, таким був і Степан Стефурак. Друзі хлопця розповідають, він завжди усміхався, радів життю та насолоджувався кожним днем. А ще понад усе любив свою матір та Україну. Тому одним із перших поїхав на Майдан відстоювати право на краще майбутнє, а згодом і на Схід. Кажуть, ніколи не жалівся, усі негаразди переживав із мужністю. Був дев’ятнадцятирічним юнаком, а поводив себе як чоловік.

ВІТАЛІЙ, друг Степана

«Досить був сильний. Дуже любив свою родину. Ніколи нікого не ображав. Був дуже добрий, старався допомогти завжди людям».

Про те, що Степан служить у зоні АТО, не знав ніхто. Його матір та брат, який, до слова, також перебував на Сході, до останнього думали, що юнак у Тернополі.

ВАСИЛЬ СТЕФУРАК, брат Степана

«Мама сказала 21 вересня, що брат там. Я хотів його знайти. Я в Дебальцеве був. Почали стріляти по нас 22, майже добу постріляли. Так і його не побачив. Він до мене телефонував в день смерті. Я не зміг взяти трубку навіть».

Степан як передчував, розповідають одногрупники, що на навчання у Тернопіль вже більше не повернеться.

РОСТИСЛАВ, одногрупник Степана

«Я з ним останній раз говорив в суботу увечері. Він, як завжди, був веселий. Я в нього питав, коли приїде в Тернопіль, він казав, що вже, певне, більше ніколи не приїде. Він був веселий, завжди був веселий. Кожен день, як я його бачив, він завжди ходив і сміявся».

До Тернополя Степан таки повернувся, тільки у домовині. В останню путь хлопця сьогодні провели його друзі, одногрупники та викладачі.

«Степан, можливо, в силу свого віку, можливо, в силу характеру, він жив на повну. Він однаково сильно любив і беріг свою маму, однаково сильно любив і охороняв Україну. Він був вірний як Україні, так і своїм друзям. Степане, ти Герой. Герої не вмирають. Слава Україні».

Під вигуки «Герої не вмирають» сьогодні Тернопіль прощався зі Степаном Стефураком. Завтра юнака поховають на його малій Батьківщині – на Франківщині.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top