Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі вдруге «замінували» ОДА

У Тернополі вдруге «замінували» ОДА

У Тернопільській облдержадміністрації знову шукали вибухівку. Це вже друге фальшиве повідомлення про замінування білого дому. Перше в адміністрацію надійшло десятого вересня.

Повідомлення про замінування місцевої облдержадміністрації надійшло вже друге. Відбувалось все по звичному сценарію – близько обіду невідомий зателефонував у прийомну голови ОДА і повідомив про наявність вибухівки у будівлі. Правдивість інформації перевіряли правоохоронці. Поки оглядали приміщення білого дому, його працівники чекали на вулиці. Такі дзвінки можуть здійснювати, пояснює голова облдержадміністрації, щоб відволікти увагу міліціонерів.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської ОДА

«Зрозуміло, що задіюється велика кількість, а це сотні людей, для перевірки даної інформації. Це, з однієї сторони, і відволікання численної кількості правоохоронців, які мають свої певні посадові обов’язки і повинні їх виконувати на перевірку даної інформації. Однозначно, що ніхто не легковажить такими дзвінками, і всі виконують покладені на них функції».

Повідомлення про замінування держбудівель почастішали, повідомляє заступник начальника УМВС в області. Тільки у Тернополі за останній місяць двічі шукали вибухівку в обласній адміністрації та раз на залізничному вокзалі. По Україні таких випадків налічують близько семиста.

РУСЛАН БАЛИК, заст. начальника УМВС України в області

«Випадки про замінування як воєнкоматів, станцій метро, інших об’єктів державної власності. Як правило, всі повідомлення поступають із зони Антитерористичної операції від невідомих осіб».

Після огляду облдержадміністрації правоохоронці вибухівку не знайшли.

ІГОР ВАСЬКІВ, начальник вибухотехнічного сектору НДЕКЦ при УМВС в області

«Було здійснено виїзд вибухотехнічної групи для огляду приміщень та прилеглої території. До складу групи включались інспектор-кінолог. В ході огляду приміщень вибухових пристроїв та вибухових речовин було не виявлено».

Хто і звідки повідомляв про замінування адміністрації, правоохоронці з’ясовуватимуть.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top