Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі відбувся фестиваль водних видів спорту

У Тернополі відбувся фестиваль водних видів спорту

На тернопільському ставі забивали голи – вперше у місті відбувся фестиваль незвичних водних видів спорту. Оригінальними змагання були не лише для глядачів, а й для самих учасників.

Фестиваль водних видів спорту вперше відбувся у Тернополі. Його завдання, кажуть організатори, познайомити глядачів, а також самих учасників, із нетиповими для України перегонами на драгонботах.

ВІКТОР КУЗЯК, президент Федерації канополо України, президент Федерації каное Тернопільщини

«Основним завданням була популяризація водних видів спорту, а також показати, що в Україні, і в часності в Тернополі, буде започаткований такий вид спорту як перегони на човнах «Дракон». Це – дуже екзотичний вид спорту, який прийшов до нас з Азії ».

Драгонботи – це великі каное, що мають голову та хвіст дракона.

Учасники розповідають, не зважаючи на те, що веслуванням займаються уже багато років, на такому водному транспорті будуть змагатися вперше.

АНДРІЙ, учасник

«В таких змаганнях беру участь вперше. Маю на увазі, в драгонботах. Сам веслувальник на байдарках, займаюся ще з 2000 року».

АНДРІЙ, учасник

«Я займаюся цим видом спорту вже впродовж 6 років. Але на такому виді човнів ми тільки вперше. Дуже цікаво. Дуже інтересні змагання».

Змагалися учасники і в канополо. Це, пояснюють нам організатори, водний гандбол. Перемагає та команда, яка заб’є найбільше голів у ворота суперника.

Своїми показовими виступами глядачів дивували також вітрильники.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту

«Основне завдання будь-якої влади, чи міської, чи обласної, це якомога більше залучити видів спорту. Нехай це будуть не олімпійські види спорту, але які набувають певної популярності серед молоді або серед населення. І залучити їх до акваторію нашого ставу, адже став знаходиться у центрі міста, і не використовувати його географічну позицію було би марно».

Участь у змаганнях могли взяти усі охочі тернополяни, не залежно від того, чи є у них досвід веслування.

АНДРІЙ, учасник

«Просто хочемо різносторонньо розвиватися. – А як тренувались? – Ну, тренувались, якщо чесно, не дуже багато, але надіємось…».

Були серед учасників і справжні чемпіони.

СВІТЛАНА, дворазова бронзова призерка Європи по веслуванню на байдарках і каное

«– На драгонботах я вперше буду сьогодні виступати, тому для мене це нове. – Якось готувалися? – Так. Були тренування, ми пробували, що це таке. Так що дуже цікаво буде, як ми сьогодні виступимо. Але налаштовуємось, звісно, на найкраще».

Фестиваль водних видів спорту, розповідають організатори, планують зробити систематичними. І у майбутньому, кажуть, до участі залучать команди зі всієї країни, а також Європи.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top