Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / У Тернополі відбулися Олімпійські ігри

У Тернополі відбулися Олімпійські ігри

У Тернополі відбулися Олімпійські ігри. Щоправда, в зменшеному вигляді. Традиційні спортивні змагання пройшли у 24-й школі. Як все відбувалося, покажемо далі.

Малі шкільні олімпійські ігри у 24-й тернопільській школі проводять вже 10 років поспіль. Участь у них взяли учні різних класів.

МАР’ЯНА, учениця 6 класу:

«Ми дуже готувалися до цих змагань. Ми на фізкультурі бігали, стрибали».

Змагання проводять за аналогом справжніх Олімпійських.

ІГОР ПОЛІЩУК, вчитель фізкультури Тернопільської ЗОШ №24:

«В цих змаганнях ми стараємся зробити малу копію Олімпійських ігор. Ви бачили, в нас є і перенесення Олімпійського вогню, і перенесення прапору, і запалення Олімпійського вогню, і традиційні невеликі показові виступи».

У 24-й школі, крім Олімпійських ігор, проводять ще чимало спортивно-розважальних заходів. Адже фізичне виховання в навчальному закладі – на одному з перших місць, переконаний директор.

ІГОР КАРАЗІЯ, директор Тернопільської ЗОШ №24:

«У вивченні фізичного виховання ми маємо свої певні досягнення і також в нас в школі функціонує т.зв. Центр розвитку спортивних талантів дітей, широко розвинена мережа гуртків з різних видів спорту: ми маємо і волейбол, і футбол, новий вид спорту, який ще, можливо, для України, це флорбол, аеробіка і багато ін.».

Часті гості на Малих олімпійських іграх – тернопільські спортсмени.

ЛІЛІЯ ПРОЦЬ, чемпіон світу з пауерліфтингу:

«Це є ранкові гімнастики, це є загартування, це є правильне харчування. Це коли після школи діти повинні зразу не йти додому і сидіти за уроками, а відвідувати якісь гуртки або хоча би просто перебувати на свіжому повітрі. На жаль, батьки приділяють більшу увагу тому, що треба наймати репетиторів, сидіти, робити уроки. Звичайно, і школа зі своєї сторони теж давить як на учнів, так і на батьків».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top