Ви знаходитесь: Головна / Підсумок дня / У Тернополі запрацював Центр пошуку зниклих воїнів АТО
У Тернополі запрацював Центр пошуку зниклих воїнів АТО

У Тернополі запрацював Центр пошуку зниклих воїнів АТО

Дізнатись, чи живі ваші рідні, чи не перебувають вони у полоні в сепаратистів, а також отримати юридичну та психологічну допомогу відтепер можна в одному місці. У Тернополі запрацював Всеукраїнський Центр пошуку воїнів АТО.

Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО запрацював у місті. Знаходиться він в облдержадміністрації у сто вісімнадцятому кабінеті. Головна мета Центру, розповідає його засновниця, допомогти дізнатись тернополянам, де перебувають їхні рідні, і чи живі вони. Волонтери працюють щодня із дев’ятої ранку до восьмої вечора. Звернутись у центр можна за телефонами, які ви бачите на екрані.

АЛЛА БОРИСЕНКО, засновниця Центру пошуку

«Багато хто займається конкретно якоюсь частиною. Коли проходить десь якась інформація, вони не знають, що з нею робити. Через що була задумка створити Всеукраїнський Центр пошуку полонених. Ми його створили».

Пропали безвісти та перебувають у полоні більше півтисячі українських військових, кажуть волонтери. Чотирьом сотням вдалось повернутись додому. Серед таких і племінник пані Людмили.

ЛЮДМИЛА КОВАЛЬЧУК, родичка звільненого воїна АТО

«Я дуже вдячна і низько вклоняюся тим людям, які допомогли нам з полону того забрати. Тому що в Донецьку там нікого немає, щоби поміг. В мене родина в Добропіллі, і тоже каже вона: «Мы боимся. Надо, чтобы он заехал в Доброполле. Мы встретим». В нього документів не було. Треба було його з того пекла взяти. То я не знаю, як ті люди його вивезли».

Як діяти, якщо вам повідомляють, що рідні ваші у полоні, та які помилки можуть коштувати життя військових, дивіться у наступних випусках новин телеканалу ІНТБ.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top