Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У Тернополі не будуть економити на гарячій воді

У Тернополі не будуть економити на гарячій воді

Зменшувати використання гарячої води та опалення тернополянам наразі не доведеться. Місто надаватиме ці послуги у повному обсязі за звичним графіком. Як вдалося обійти вимушені обмеження в газопостачанні?

Згідно з обмеженнями ліміту на газ, які нашому та іншим містам встановила держава, тернополяни вже сьогодні мали б отримувати менше гарячої води. Як пропонували в «Теплокомуненерго», подавати її мали б лише по кілька годин ввечері. Та оскільки Тернопіль економив газ ще минулого опалювального сезону, міський голова назвав цьогорічні обмеження недоцільними. Свої пояснення місцеві чиновники передали вище.

СТЕПАН БОСАК, заступник головного інженера КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Ми цю всю інформацію довели до міського голови. Відповідно, 15 вересня був направлений лист до віце-прем’єр міністра, міністра інфраструктури пана Гройсмана з пропозицією з нашими аргументами, так як ми модернізацію проводили і т.д. економили газ, щоб нам поміняли в сторону збільшення ліміт газу. На жаль, відповіді немає по сьогоднішній день».

Водночас, існуючий графік подачі гарячої води в Тернополі поки не змінювали.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Доведення ліміту 30% заставляє нас зменшити споживання реально на понад 60%. Відключити сьогодні тернополян від гарячої води, лишити їх тільки з холодною водою – це буде невірно. Тому рішення прийнято поки що цього не робити. Ми вважаєм, що потрібно доводити, якщо є потреба, їхати разом в Київ, до цього має долучатися і обласна адміністрація, і обласна рада, і переконувати, яке місто наскільки повинно економити, а яке – повинно реально споживати. Тим більше, в Тернополі сьогодні немає цілодобової подачі гарячої води».

Нагадаємо, звернення до Кабінету Міністрів міський голова озвучив на останній сесії облради. Депутатів та керівництво облдержадміністрації попросив сприяти вирішенню проблеми з тернопільськими лімітами на державному рівні. Чому відповіді досі немає, ІНТБ поцікавився в обласної влади. Голови облдержадміністрації в Тернополі не було, а телефон не відповідав:

дзвінок до голови ТОДА О. Сиротюка

Коментаря від його заступників до завершення підготовки сюжету ми також не отримали. А от голова обласної ради на дзвінок відповів:

дзвінок до голови обласної ради В. Хомінця: «– Журналісти телефонують. – Прошу вибачення. Я закордоном».

Згодом у прес-службі облради телеканалу ІНТБ повідомили, що звернення вже готове. Не вистачає лише одного підпису представника облдержадміністрації. Тому документ планують відправити в Київ у четвер, 25 вересня.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top