Ви знаходитесь: Головна / Новини / Школярі зробили обереги для військових
Школярі зробили обереги для військових

Школярі зробили обереги для військових

Підтримка від найменших – сьогодні місцеві школярі передали військовим власноруч зроблені обереги. Написали діти і листи подяки. До бійців звертались як українською, так і російською мовами.

На дитячих малюнках усе як годиться – усміхнене сонце, синє небо та великі серця. От тільки посеред цієї мирної картини майже кожен школяр зобразив солдата або ж танк. Малеча переконана, усі військові скоро повернуться додому.

ІРА, учениця 4 класу ТЗОШ №5

«Зверху я намалювала тих солдатів, які померли, які загинули. З однієї сторони козаків, які дивляться, ніби то вони ангели, а з другої сторони – солдатів, які загинули у Криму».

На Сході воюють чиїсь батьки, кажуть школярі. Тому разом із малюнками військовим передали також листи подяки. До бійців малеча зверталась як українською, так і російською мовами.

ВІКА, учениця 3 класу ТЗОШ №4

«І щоб вони ніколи вже, щоб ніколи вже не було цієї війни, щоб вона швидше закінчилась, і щоб ті солдати повернулись додому живими, здоровими».

Показали нам школярі також саморобні обереги. Діти не приховують, їм допомагали батьки.

ЗЛАТА, учениця 4 класу ТЗОШ №5

«Такі обереги дарували солдатам ще тоді, коли почалися перші війни, і рахували, що вони будуть оберігати їх від різних напастей і від всього зла».

Читаючи листи своїх маленьких підопічних, розповідають учителі, не можуть стримати сліз. Тому заохочують школярів допомагати військовим. Ніщо так не надихає, кажуть, як щирі зізнання маленьких патріотів.

Останні, до слова, добре володіють військовими термінами, і навіть розказали нам, що таке блокпост.

ЛЄРА, учениця 3 класу ТЗОШ №4

«Це коли все загороджено мішками з піском. І люди стоять і охороняють, перевіряють кожну машину, документи, чи не провозять вони якусь зброю».

Бажання допомогти бійцям виявили також батьки школярів. Вони для військових зібрали кілька пакетів необхідної допомоги.

За підтримку волонтери зробили малечі екскурсію на складі. Дозволили навіть приміряти захисну амуніцію.

МАКСИМ, учень 3 класу ТЗОШ №4

«– Каска. – Не важко тобі? – Ні, дуже легка. Для того, щоб обороняти солдату голову. Якщо попаде куля, вона автоматично злетить».

Що виростуть справжніми патріотами, діти писали не лише у листах. Аби підтримати волонтерів, малеча на складі зачитала поезію Тараса Шевченка.

ОКСАНА, учениця 4 класу ТЗОШ №5

«І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top