Ви знаходитесь: Головна / Новини / Як впливати на владу, молодь навчатимуть у жовтні

Як впливати на владу, молодь навчатимуть у жовтні

Як впливати на владу, молодь навчатимуть у жовтні. Два десятки активних людей зі Сходу країни приїдуть у Тернопіль, щоб спільно вирішити молодіжні проблеми.

Кордон між Сходом і Заходом потрібно руйнувати спільно, кажуть молоді активісти. Для цього громадські організації міста об’єдналися та вирішили зібрати в Тернополі найініціативніших людей країни.

СВЯТОСЛАВ АБРАМ’ЮК, координатор проекту «Єднаймо Україну»

«Ми плануємо, що щонайменше двадцять молодих людей зі Східних областей України. Це з Донецька, Харкова, Запоріжжя та Луганська приїдуть сюди на Тернопільщину».

ІРИНА НЕСТЮК, голова ГО «АТОМ»

«Власне, відмінність, можливо, цього проекту саме від інших культурних обмінів, аналогічних, які можуть бути, ще полягає в тому, що саме будуть громадські активісти».

Двадцять гостей та ще десять місцевих – учасників обиратимуть по заповнених анкетах. Як впливати на владу, активну молодь зі Сходу навчатимуть восени.

ІРИНА ЛОГІН, член ГО «АТОМ»

«Програма розрахована на чотири дні. Заїзд планується на дев’яте, десяте, одинадцяте, дванадцяте жовтня. Заїзд дев’ятого жовтня. Планується зустрічі, різні тренінги, різні заходи, ознайомлення з Тернополем, з його культурою, взагалі з Тернопільською областю, не тільки з Тернополем. Планується проводити екскурсії в міську раду, дискусії з представниками місцевої влади».

У Тернополі такий захід практикується вперше. Та досвіт у місцевих активістів чималий.

ОЛЬГА КОПИЩИНСЬКА, член правління «Фундація регіональних ініціатив»

«Я недавно повернулася якраз з проекту, де я була в Миколаєві три дні тому. І хочу сказати, що, поспілкувавшись з активістами зі Сходу, дійсно є потреба в тому, аби налагодити співпрацю для того, щоб цілеспрямованіше, активніше і якось так конструктивніше впливати на владу на місцях».

Подати заявки на участь у проекті «Єднаймо Україну» можна до тридцятого вересня. Детальнішу інформацію шукайте в Інтернеті.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top