Ви знаходитесь: Головна / Новини / Як покращити Тернопіль, міська рада вирішувала спільно з молоддю

Як покращити Тернопіль, міська рада вирішувала спільно з молоддю

Як зробити Тернопіль кращим, свої ідеї міському голові представили члени громадських організацій та студентського самоврядування. Провести найнеобхідніші заходи спільно з очільниками молодь планує уже до кінця цього року.

Тернопіль – студентська столиця, а тому ініціювати зміни повинна саме молодь, розповідають активісти. Аби вирішити, як покращити Тернопіль, члени громадських організацій та студентського самоврядування об’єдналися та представили свої ідеї міському голові.

ВАСИЛЬ ТОМЧИШИН, студентський президент України 2014

«Пропонували проекти якраз і для військового навчання, для того, аби не було російських товарів у місті. Університети, у них такі проекти вже внутрішньо університетські. Це – студентські ярмарки, університетські форуми. Громадські молодіжні організації, вони вже орієнтуються більше на всеукраїнські проекти».

Найважливіше, пояснює Василь Томчишин, перетворити Тернопіль в активне та красиве місто. Для цього спільно намагались вирішити, які заходи необхідно провести уже до кінця року.

Для студентів педагогічного університету, розповідає проректор вишу, співпраця із міською радою вже стала доброю традицією.

БОГДАН БУЯК, проректор з наукової роботи ТНПУ

«Ну, ми спільно проводили і ряд міжнародних конференцій, і всеукраїнських наукових конференцій. Ми проводили спільні змагання. Ми з міською радою спільно тримаємо команду футбольну «Тернопіль», ми маємо ще дві команди професійних».

Активними були також студенти економічного університету.

ВАСИЛЬ БРИЧ, проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ

«Тут питання не тільки в науковому плані. Тут проект, який стосується і розвитку міста, достатньо такі і тривіальні питання, достатньо такі і стратегічні завдання, які стоять перед студентським самоврядуванням».

На втілення одних проектів, розповідає Сергій Надал, потрібні ресурси та час, інші ж, пояснює, готові втілити уже найближчим часом. Серед таких екскурсія місцевими вишами для абітурієнтів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Запросити потенційних майбутніх студентів для того, щоб вони вивчили тернопільські виші, взнали, чим вони кращі від інших, як в них навчаються, які надають умови, які пропозиції. Для цього треба скоординувати дії всіх вузів, щоб вони зробили це одночасно в один день, скоординувати дії міської влади, обласної влади».

Серед запропонованих ідей згодом оберуть найкращі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top