Ви знаходитесь: Головна / Новини / 11-класник з Тернополя помер у школі чи в лікарні?

11-класник з Тернополя помер у школі чи в лікарні?

Смерть учня. В одній з тернопільських шкіл помер 11-тикласник. Днем раніше така ж трагедія сталася у Борщівській школі.

Навчальний день у 21-й тернопільській школі почався трагічно. Близько 9 год. учню 11 кл. Іванові стало погано.

НАТАЛІЯ СЕКЕЛИК, директор Тернопільської ЗОШ №21:

«Він прийшов до класу і почав готуватись до уроків. Сів за парту, зі слів його однокласниць-дівчаток, витягнув книжку і почав щось повторювати. Йому стало погано. Він знепритомнів і впав на підлогу. Відразу після того дівчинка прибігла, мене повідомила, я повідомила медсестру, викликала швидку допомогу. Швидка допомога швиденько приїхала, надали першу медичну допомогу і забрали його в реанімацію в обласну дитячу лікарню. Після того нам приблизно через годину подзвонили і сказали, що він в реанімації помер».

Проте в лікарні, куди відвезли Івана, вважають, що хлопець помер раніше, ніж до них потрапив.

АЛЛА ФІЛЮК, заступник головного лікаря з медичної частини дитячої обласної лікарні:

«Смерть хлопця, 16 р., наступила на першому уроці в 21 школі. Допомогу надавала медсестричка, викликала швидку, хоча я спілкувалася із лікарем швидкої допомоги, яка теж сказала, що ніяких ознак життя вона вже не застала по приїзду. Тобто були відсутні і пульс, і дихання, і рефлекси. Але вона все таки привезла до лікарні, оскільки школа знаходиться недалеко. Згідно з протоколами нашими лікування, ми все рівно протягом 40 хв. проводимо реанімаційні заходи».

У школі Івана запам’ятали спокійним, добрим учнем. Він був єдиною дитиною в батьків. Досить високий, симпатичний парубок. Однокласники і педагоги школи зразу ж встановили у холі лампадку із портретом померлого.

Ще один трагічний випадок трапився в одній із шкіл Борщівського району. Там погано під час уроку стало учениці 4-го класу. Дівчинці викликали швидку. Але вона  теж померла.

За фактами обох дитячих смертей відкрили кримінальні провадження.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top