Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / 3 грн. – сьогодні збитковий тариф для маршруток?

3 грн. – сьогодні збитковий тариф для маршруток?

Вслід за таксі можуть подорожчати і маршрутки. Через ріст іноземної валюти, перевізники заговорили про збільшення плати за проїзд в автобусах міста. Наші кореспонденти поцікавилися, чим обґрунтоване підняття ціни.

Близько року тому вартість проїзду в тернопільських маршрутках зросла до 2-х з половиною гривень. Але й цього сьогодні замало. Через ріст цін практично на все, утримувати автобуси стало складно.

ВАСИЛЬ, водій автобуса:

«Мені так цікаво, як вони виживають на таке. Нерентабельно вже давно. І 3 грн. не особливо спасає. 900 грн. тільки заправка. А запчастини? Це вже давно. Тільки мовчать люди».

БОГДАН, водій автобуса:

«Варто піднімати. Не вигідно їздити, звичайно».

Пасажирам така ідея не до вподоби. Але від послуг маршруток із підняттям тарифів не відмовляться.

ІГОР:

«Я думаю, що ні. Тому що вони не виконали першої умови: зупинки не оголошують, автобуси брудні і відношення не дуже коректне до пасажирів».

АННА:

«Як для кого. Я не знаю. Наприклад, я пенсіонер – то проти того. А хто має гарні гроші – він не проти того».

ВОЛОДИМИР:

«За рахунок бензину, певно що так. – Ви не перестанете їздити маршрутками, якщо так? – А чим інакше їхати?»

ОКСАНА:

«Я вважаю, невиправдано. Не перестану їздити маршрутками, якщо подорожчає. Змушена їздити все одно».

Власники автобусів просять пасажирів їх зрозуміти. Кажуть, якби продали кілька машин тернополянам, ті побачили б, що виживати, обслуговуючи автобуси, сьогодні важко. Та розуміючи, що зарплати в нашому місті невеликі, погоджуються на компромісну ціну між рентабельною і прийнятною для пасажирів.

ОЛЕГ ГОРОШОК, директор приватного підприємства-перевізника:

«Доїздились, допрацювались ми до того, що не маємо навіть за що купити колеса і запчастин до рухомого складу. Це підняття, яке ми хотіли би, щоб хоча б зросло до 3 грн., воно не зробить пасажирські перевезення в м. Тернополі рентабельними. Рентабельний тариф був би біля 5 грн.».

Детальніше про можливе підняття плати за проїзд у тернопільських маршрутках дивіться в середу, після випуску новин, у програмі «Про важливе».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

1 коментар

  1. Маршрутки жахливі, відношення водіїв теж. Тільки завжди перед підніттям тарифів говорять що буде відповідне обслуговуання. І не треба дурити народ що заробляете 1000 грн. за один робочий день Ваші доходи приблизно 5 тис на добу !! Не тіште себе ілюзіями що на зупинках будуть стояти черги, і ви будете возити пасажирів в переповнений маршрутках, як кільку в банках. ВАШ бізнес буде НЕ РЕНТАБЕЛЬНИМ!!!!! Люди пересадяться на тролейбуси Платити за проїзд 3 грн. і більше всім буде дуже дорого!!!!! Нехай пускають більше маршрутів тролейбусів на вісх напрямках міста!!!!

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top