Ви знаходитесь: Головна / Новини / 7 жовтня влаштують концерт на підтримку бійців АТО

7 жовтня влаштують концерт на підтримку бійців АТО

Щоб пісня їхня долинала аж на Схід, будуть намагатись місцеві виконавці. Тернопільські співаки об’єднались і вирішили сьомого жовтня влаштувати благодійний концерт на підтримку бійців АТО.

У кожного своє призначення, кажуть тернопільські виконавці. Їхнє – щоб пісня дарувала надію та спокій. Для цього місцеві співаки зорганізували концерт на підтримку бійців АТО. Пояснюють, основна мета заходу зовсім не розважальна, а благодійна.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«Я б її назвав взагалі для себе не «Зірки Тернополя» на допомогу вояків, які воюють в АТО. Скоріше всього саме те гасло, що «Байдужість будь-кого – це наша смерть».

На виручені кошти, пояснюють організатори, закуплять необхідну для військових амуніцію. Благодійний концерт мають намір провести сьомого жовтня у Палаці Культури «Березіль».

ПЕТРО ДЕЦЬ, заступник директора ПК «Березіль»

«Виручені кошти підуть, значить, в підтримку бійців нашого батальйону «Збруч», який базується під Кримом, який буде зимувати, як мені вчора сказав, один із хлопців. Так. Можливо це будуть бронежилети, можливо це будуть каски, можливо це будуть берци. Ми вже пізніше з ними узгодимо».

Репертуар, пояснюють співаки, також буде відповідний.

АНДРІЙ ГАМБАЛЬ, гурт «ТРІОДА» 

«Боєць вміє воювати, лікар вміє лікувати, вчитель вчити, а ми повинні співати. Музика – це є гостра зброя, яка доходить до всіх сердець, до всіх людей, до серця бійця, який потім буде мати дух і зможе боротися, захистити нашу державу, захистити нашу сім’ю».

ІРИНА БОРИСЮК, фіналістка шоу «Х-фактор»

«Ви знаєте, я, скажімо так, можу відверто це сказати, що я взагалі за цей час, відколи все це в Україні почалося, я взагалі не співаю. Я не знаю, про що співати, я не знаю, кому це співати, я не знаходжу радісних пісень».

Їхні рідні, розповідають виконавці, також воюють на буремному Сході. Тому, наскільки бійцям необхідна допомога, співаки знають не з чуток.

ТАРАС МЕЛЬНИК, фіналіст проекту «Голос країни – ІІІ»

«В мене брат мій троюрідний також зараз служить, воює, і їм абсолютно нічого не дають, вони своїми силами десь добиваються, збирають, що можуть, якихось спонсорів шукають. І тому, в принципі, наша задача підтримати їх, підтримати наших воїнів».

Організатори розповідають, бажання допомогти військовим виявило багато місцевих виконавців. Тому, якщо жовтневий концерт буде дієвим, кажуть, такою мистецькою благодійністю займатимуться систематично.

ІРИНА БОРИСЮК, фіналістка шоу «Х-фактор»

«Хлопці, тримайтеся. Ви сильні, і ми у вас віримо. Ми до вас скоро приїдемо, але краще ви вертайтеся до нас уже додому. І ми вам тут будемо концерти, як то кажуть, хоч кожен день, тільки вертайтеся живими, здоровими. І будемо і співати, і танцювати».

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top