Ви знаходитесь: Головна / Новини / Бухгалтерські документи «Облавтодору» незаконно оприлюднили

Бухгалтерські документи «Облавтодору» незаконно оприлюднили

«Тернопільський облавтодор» звинувачує одну з місцевих інтернет-газет у незаконному поширенні копій бухгалтерських документів підприємства. У державній установі пояснили, згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», права на розміщення копій із мокрими печатками журналісти не мали.

ЮРІЙ ІВАНИЦЯ, директор ДП «Тернопільський облавтодор»

«І документи, які зберігаються в бухгалтерії, вони не можуть в силу своєї значимості виходити за межі бухгалтерії. Тому що вони відповідно обліковуються, зберігаються, є терміни, є умови зберігання».

Копії бухгалтерських документів з’явились на сайті інтернет-газети у середу. У накладних, пояснюють в «Облавтодорі», – інформація про закупівлю бітуму, який використовують при укладанні асфальту. Нічого незаконного там немає. Але права на опублікування цієї інформації інтернет-газета все ж не мала. Серед причин її оприлюднення, кажуть у підприємстві, може бути конкуренція.

ЮРІЙ ІВАНИЦЯ, директор ДП «Тернопільський облавтодор»

«Враховуючи те, що ми державне підприємство, враховуючи, що конкуренція на ринку подання послуг, враховуючи ситуацію з фінансуванням. Скористатися цими документами для того, щоб в подальшому знищити це підприємство спробою рейдерського захоплення».

Щоб з’ясувати, як копії документів із мокрими печатками опинились у журналістів, підприємство спільно з обласною Службою автомобільних доріг організували спеціальну комісію. За допомогою звернулись також до правоохоронців.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Андрій

    Конкуренція??? ЦЕ Добре!
    Люди мають знати все, тоді ж для кого працюють дорожники?
    Усе оприлюднювати!

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top