Ви знаходитесь: Головна / Новини / Вибори, що змінять країну

Вибори, що змінять країну

Не продавати свій голос та пам’ятати про ціну, яку Україна заплатила, аби цьогоріч відбулись чесні вибори.

Вибір кожного для України зараз особливо важливий. Тому всі свідомі громадяни повинні прийти на цьогорічні парламентські вибори та проголосувати за кандидата, який, на їхню думку, гідний стати частиною чесної української влади.

ОЛЕГ ТЯГНИБОК, голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

«І треба всім бути надзвичайно уважними, щоб не пропустити далі тих московських негідників, тих, які роздмухали ту війну, які розпочали ту війну, до українського Парламенту».

Сотні військових полягли не за легковажну можливість українців продати свій голос. Тому не лише на цих, а й на наступних виборах, люди повинні пам’ятати про криваву ціну, яку цьогоріч заплатила Україна.

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, народний депутат

«Ми повинні показати навіть приклад Європі нашої духовності, нашої величі, показати історію славного українського народу».

Сьогоднішніх бійців можна прирівняти і до воїнів повстанської армії. Як перші, так і другі, вони ціною власного життя виборювали державну незалежність.

ОЛЕГ ТЯГНИБОК, голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

«Не тільки тому, що УПА боролася на своїй землі. І вона невизнана до цього часу українською державою. А герої східного фронту так само мають ті проблеми, що багато сьогодні наших вояків, мужчин, які гинуть на Донбасі, вони завтра можуть бути теж невизнані своєю державою».

Автор: Олена Юрик

2 коментарі

  1. предлагаю создать новую партию. Название очень лаконичное- Херсонес.

  2. Конопа

    Перед выборами всегда обещают все и всем. Только к реальности это отношения не имеет. Экономика страны умирает. Кроме как комуняки. Никто на это внимание не обращает. Проще все мосты в стране и заборы перекрасить в национальные цвета. Чем реально сделать так, чтоб люди с уверенностью смотрели в завтрашний день. Ведь не обещают, то, что людям на самом деле надо. Повысить их уровень жизни.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top