Ви знаходитесь: Головна / Новини / Виборче законодавство порушують

Виборче законодавство порушують

До виборів трохи більше тижня. А законодавства учасники перегонів не дотримуються досі. Громадські спостерігачі та правоохоронці фіксують все більше порушень виборчої кампанії. Яких саме – почуєте в наступному сюжеті.

З початку виборчої кампанії тернопільські міліціонери отримали всього 5 звернень стосовно порушень. Один випадок внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника УМВСУ в області:

«Представники Штабу національного спротиву м.Чорткова, коли якраз було обговорення кандидатур, зайшли в приміщення ОВК та були незгідні з тим, що їхній голова ОВК повинен представляти «Партію регіонів». Але коли пояснили цю ситуацію, відповідно, конфлікт був знятий. Після цього було ще депутатське звернення 2-х народних депутатів. Відповідно, відомості ми внесли в ЄРДР. Але наскільки я знаю, це провадження вже закрито».

Найтиповішим порушенням цієї кампанії спостерігачі називають розміщення політичної реклами без вихідних даних. Часто партії використовують для цього комунальні заклади.

РУСТАМ ЕРГЕШОВ, координатор Громадської мережі ОПОРА в області:

«Їхня зовнішня реклама без вихідних даних. Це партії: О. Ляшка «Радикальна партія», «Блок Петра Порошенка», ВО «Батьківщина», також «Свобода», яка розміщує свої банери на закладах комунальної власності».

ІГОР БІЛИК, спостерігач від ГМ ОПОРА по 165-му виборчому округу:

«Приїжджаю в Зборів, бачу розвішування «Свободою» на території районної лікарні, висить на паркані їхня агітація, коло лікарні агітки і роздаються агітматеріали. Це логічно є порушення. Я хотів би звернутися до партій, щоб вони не допускали агітацію в комунальних закладах».

Також ОПОРА фіксувала «чорнуху» проти «Блоку Петра Порошенка» в агітаційних матеріалах кандидата від «Батьківщини» по 165-му округу Петра Репели. Політика попередили. Але і сьогодні, наголошують спостерігачі, кандидат продовжує поширювати негатив про президентську партію.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top