Ви знаходитесь: Головна / Новини / Водіям радять перевзути свої автівки

Водіям радять перевзути свої автівки

Замінити літні шини на зимові або ж узагалі не виїжджати на дорогу, просять в державтоінспекції. Тому що завтра погода в нашій області водіям не сприятиме. Уже на ранок прогнозують сильну ожеледь та зниження температури.

Працівники ДАІ радять водіям перевзути свої автівки. У зв’язку з ймовірними опадами, що прогнозують уже на сьогоднішню ніч, та зниженням температури до мінус шести градусів на дорогах Тернопільщини завтра може утворитись ожеледиця. Тому інспектори просять все ж перестрахуватись і замінити шини на зимові.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області

«Якщо водій гальмує, гальмівний шлях збільшується. Якщо на автомобілі не замінена резина , транспортний засіб може занести. Водій може злетіти в кювет. Тому необхідно замінити шини для того, щоб в подальшому уникнути неприємних ситуацій».

Водіїв, що не встигли замінити літню резину, або ж не мають досвіду керування у зимовий період, в державтоінспекції просять на дорогу не виїжджати. А обмежитись пересуванням у громадському транспорті. Який, як запевнив міський голова, готовий безпечно перевозити тернополян.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Комунальний транспорт – це тролейбуси і комунальні автобуси повністю готові. Вони підготовлені до роботи в зимовий період, переведені на зимову резину. Сьогодні працює управління транспорту, проводить перевірку по всіх приватних перевізниках стосовно готовності і переведення транспорту на зимову резину».

Готова до зимового періоду і комунальна техніка, кажуть у міській раді. Запаслись також пісково-соляною сумішшю.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top