Ви знаходитесь: Головна / Новини / Волонтери в черговий раз відправили на Схід позашляховик

Волонтери в черговий раз відправили на Схід позашляховик

Волонтери. Їм ми присвятили вже не один десяток відеосюжетів. Про неоцінену роботу небайдужих людей говорять усі. В Тернополі працює кілька організацій, які безкорисливо допомагають нашим захисникам. Про українців з великим серцем – далі.

Теплі речі, продукти, техніка, медикаменти і найголовніше – позашляховик. Минулими вихідними це все відправили в зону АТО. Допомога для наших бійців, які сьогодні воюють на Сході, вкрай необхідна, кажуть волонтери. Вони не втомлюються збирати кількатонні вантажі і таким чином підтримувати українських захисників.

ВАСИЛЬ КОНЬКО, волонтер:

«Все абсолютно необхідне, бо зараз 93, 80 бригада, котрі дислокуються в місті Константинівка, це біля Артемівська, де 40 км. до Донецького аеропорту і у всіх хлопців взагалі закінчились продукти і залишилось тільки на одну добу».

Василь Конько розповідає передають все, починаючи від сала з часником і закінчуючи бронежилетами високого рівня захисту. Чоловік сам родом з Луганщини, там досі мешкають його батьки. Стояти осторонь біди, звичайно ж не міг, вже три з половиною місяці допомагає українським бійцям. Сам доставляє вантажі.

ВАСИЛЬ КОНЬКО, волонтер:

«За ці три з половиною місяці я наїздив 46 тис. км. Це в обидва кінці. А скільки тонн я не можу сказати, кожен раз йде машина по-різному. Дві тонни, три тонни, от сьогодні сім тонн. Періодичність – сім, вісім діб».

Колега пана Василя Едуард мешканець Константинівки Донецької області. Там же захищає рідну землю. Каже, незважаючи на постійні обстріли, патріотизму нашим бійцям хоч відбавляй. Єдине чого бракує – це спеціальної амуніції, зимової форми, пічок та іншого. Проте, волонтери допомагати не припиняють. Передають навіть позашляховики.

ЕДУАРД, волонтер:

«Здесь, в этой машине, собрать деньги теми людьми которые находяться в Донецкой области, в часности в Константиновке, в Дружковке, в Краматорске. Для того, чтоб приобрести машину на АТО. Потому что им катастрофически не хватает техники, все старое, разбитое. Поэтому востонавливаем ЗИЛы, газони, помагаем чем можем».

ТАРАС ЮРИК, допоміг придбати позашляховик:

«Ми же не вперше передаємо позашляховик і зараз плануємо відправити ще кілька позашляховиків. Я думаю, що це станеться в найближчий час. Вони вже в дорозі сюди до нас, в Тернопіль, і дальше вони вирушать на Схід.»

До бійців везуть не лише матеріальну, а й духовну допомогу. Ікони, дитячі малюнки дуже підтримують українських вояків.

ТАРАС ЮРИК, допоміг придбати позашляховик:

«В складну хвилину вони найбільше допомагають. В складну хвилину, до них найбільше звертаються наші бійці і відповідно це захист, який найбільше потрібен зараз там».

Дуже допомагають самооборонівці. Зізнаються, люди масово приносять необхідне тоді, коли на Сході найнеспокійніше.

РОМАН, самооборонівець:

«Чим більші бойові дії, тим більше люди допомагають».

Загалом, настрій у волонтерів позитивний. Переконують, допомагатимуть доти, доки війна не закінчиться і жартують, що якби вони мали можливість купувати БТРи, то вже до Москви дісталися б.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top