Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / В онкодиспансері – нова поліклініка

В онкодиспансері – нова поліклініка

У тернопільському онкодиспансері покращились умови прийому пацієнтів. Нове відділення поліклініки відкрили в медустанові після тривалого ремонту. Як відтепер працюватиме лікувальний заклад, почуєте у наступному сюжеті.

Довгі черги в тісному приміщенні тернопільському онкодиспансеру тепер не загрожують. Після кількарічного ремонту в закладі відкрили поліклініку. Кабінети вже готові, а от обладнання ще треба докупити.

ЛЕОНІД ШКРОБОТ, головний лікар Тернопільського обласного онкодиспансеру:

«Це є проект субвенцій Міністерства економічного розвитку. Він складає близько 21 млн. грн. На сьогоднішній день використано 7 млн.грн. на реконструкцію приміщень і ще близько 13 млн.грн. задекларовано на закупку обладнання. Насправді цифра звучить дійсно так вражаюче – 13 млн.грн. Але якщо враховувати, що на сьогоднішній день один рентген-апарат такий, як необхідно, сучасний, українського виробництва на три робочих місця коштує 2,5 млн.грн., то сума дійсно не така вже і значна».

Нові кабінети, розповідає завідувач поліклініки Любов Самбор, дадуть змогу якісніше обстежити пацієнта і встановити діагноз. Адже головне в онкології – вчасно виявити хворобу.

ЛЮБОВ САМБОР, завідувач поліклініки Тернопільського обласного онкодиспансеру:

«В нас зявилися кабінет патології голови та шиї, кабінет онколога патологія мяких тканин, шкіри, патологія товстого кишківника. У нас з’явився урологічний кабінет, де обстежуються пацієнти з урологічною патологією, а також жінки гінекологічні, які в обов’язкових стандартах являється обстеження сечостатевої сфери».

Із відкриттям поліклініки колектив закладу привітали представники обласної влади.

ВОЛОДИМИР КУРИЛО, директор департаменту охорони здоровя Тернопільської ОДА:

«Переконаний в тому, що в ближньому часі ті роботи, які намічені у вашому закладі, а саме оснащення вашого закладу, будуть завершені, і заклад запрацює на повну потужність».

Закупити необхідне обладнання в онкодиспансері сподіваються наступного року. Та це залежить від того, коли розпорядник грошей виділить потрібну суму.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top