Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / В Тернополі живуть близькі Кашпіровського
В Тернополі живуть близькі Кашпіровського

В Тернополі живуть близькі Кашпіровського

Пам’ятаєте, як люди сідали перед екранами, аби зцілитися? Як виявилося, корені відомого психотерапевта Анатолія Кашпіровського є і в Тернополі. Нашим кореспондентам вдалося  відшукати його близьких.

Своє дитинство тернополянин В’ячеслав Кірілов провів у Меджибожі, на Хмельниччині. Там і познайомився з відомим сьогодні психотерапевтом, а тоді ще простим хлопцем Анатолієм Кашпіровським.

В’ЯЧЕСЛАВ КІРІЛОВ, друг дитинства А. Кашпіровського:

«Туда в Меджибож я как раз приехал в 7 класс. И тут он меня поймал, можна так сказать. И поймал вот на этой почве, сначала почва была более такая, ну тяжести подымать, такая спортивная была. А потом, когда он уже увидел вот эти мои внутренние артистические вещи, тут он, конечно, замер».

Важкою атлетикою Кашпіровський займався мало не фанатично. Взагалі, відмічають в його оточенні, Анатолій з дитинства був працьовитою людиною.

ГЕННАДІЙ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, 2-рідний брат А. Кашпіровського:

«Його тато казав: «Ти знаєш, Гена, от наш Толік, коли готувався до вступу в інститут, то він брав книжки і йшов на кладовище, щоб там ніхто йому не мішав. І сідав там, де знаходив місце, і зубрив предмети, по яких треба було здавати екзамени. Я знаю точно, в них ні грошей, ні блату ніякого не було, а в той час поступити в медінститут дуже було важко. Але, бачте, отака сила волі його».

Особливих схильностей до психотерапії, розповідає 2-рідний брат Анатолія, в Кашпіровському не бачив. Але вже з юних літ гіпнотизер розвивав у собі ораторство.

ГЕННАДІЙ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, 2-рідний брат А. Кашпіровського:

«Сидить в своїй кімнаті і над собою займається. Він зубарив тексти, вислови різні. Лежать там книжки Сократа, по-моєму, Канта. Батько мій заглянув в ту кімнату, двері привідкрив, а Толік нас не бачив. Привідкрив двері, а Толік 3-літрову банку скляну взяв до рота, приклав і щось з книжки читає і так от жестикулює, і кричить туди, в ту банку, балакає, речитатив розвиває. То потім я зрозумів, щоб голосові зв’язки собі, щоб сусіди не подумали, що він хворий на голову, то він так глушив звук».

Своє особисте життя Кашпіровський не робив публічним. Його першою дружиною була циганка. Та прожили разом вони недовго. Далі Анатолій одружився на простій робочій Валентині, яка народила йому сина і дочку.

В’ЯЧЕСЛАВ КІРІЛОВ, друг дитинства А. Кашпіровського:

«У неё была такая интересная фигура: «Славик, я тебе сейчас покажу. Валюша, ану-ка разденься. Только не догола, конечно. Одень эти австрийские плавки, пусть Слава посмотрит. Правда, он ни черта в этом не понимает. Ану-ка повернись немножечко, Валенька, ещё чуть-чуть. Ага, вот здесь у тебя жирок, жирок здесь у тебя есть. Ну мы это уберём, мы это уберём. Хорошо. Молодец. Я знал, что я выбирал. Иди, одевайся».

Третя дружина Кашпіровського була не українкою. Та як склалися їхні взаємини, до кінця невідомо. Сьогодні психотерапевт далі проводить публічні виступи, проте в основному – закордоном. Рідні та друзі спілкуються з ним переважно по телефону та Інтернету.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top