Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернопільському районі затримали кандидата в народні депутати, який розклеював політичну «чорнуху»
В Тернопільському районі затримали кандидата в народні депутати, який розклеював політичну «чорнуху»

В Тернопільському районі затримали кандидата в народні депутати, який розклеював політичну «чорнуху»

За два тижні до парламентських виборів на Тернопільщині розпочались брудні політичні ігри. В час, коли перші лиця держави, в столиці закликають до єднання, в обласних центрах та невеличких містечках, їх, очевидно, не чують. Минулими вихідними активісти разом з правоохоронцями затримали осіб, які вночі розклеювали «чорнуху». Проте, найцікавішим в цій ситуації стали прізвища затриманих чоловіків. Один з них – кандидат в народні депутати.

Минулими вихідними, вночі, в селищі Великі Гаї, Тернопільського району, місцеві «автомайданівці» традиційно патрулювали околиці. Близько опівночі запримітили підозрілих чоловіків в захисних шоломах на головах.

 ЮРІЙ ПЕТРИНА, активіст ГО Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан»:

«Я вийшов з машини і мої знайомі також повиходили з машини, кажу: «давайте подивимося, що тут буде робитися. До нас якраз наближався чоловік в «шльомі», який попри нас пройшов і ми замітили, що він звертає увагу на «слупи» і на дошки оголошень, де наклеєні агітаційні листівки людей, які йдуть на вибори».

Хто ці люди і що роблять серед ночі у Великих Гаях, «автомайданівці» вирішили розібратися і простежили за особами, які їздили на мотоциклі. Записали номерний знак і зателефонували у ДАІ. Інспектори були неподалік, а тому оперативно затримали підозрюваних. В них знайшли багато наклейок зі словом «тушка».

ЮРІЙ ПЕТРИНА, активіст ГО Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан»:

«Потім ми розвернулися подивитися, що там робиться в селі, разом з слідчим. Побачили, що на кандидаті Юрик Тарас, де його агітаційні листівки наклеєні, поверха, в області його обличчя, на фотографії його було заклеєно».

Слідчо-оперативна група, котра виїхала на місце події встановила, що нищили агітаційні листівки, мешканці села Дичків.

БОГДАН САЛЮК, перший заступник начальника Тернопільського райвідділу УМВСУ:

«Здійснювали об’їзд по селі Великі Гаї і пошкоджували агітаційки. За даним фактом було призначено перевірку, за результатами якої, буде встановлено, чи дійсно вони вчиняли дане правопорушення і буде встановлена їхня участь і їхня вина».

Допоки триватиме перевірка, правоохоронці не мають права афішувати прізвище винуватця. Проте, «автомайданівці», котрі були свідками затримання, зазначають, що розклеював політичну «чорнуху» кандидат в народні депутати від Радикальної партії.

ЮРІЙ ПЕТРИНА, активіст ГО Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан»:

«І смішно, і грішно з одної сторони, що людина сама займається таким. Він був здивований оперативністю роботи нашої, оперативністю роботи інспекторів ДАІ, і слідчо-оперативної групи. Зразу всі так під’їхали на місце затримання даного мотоцикла. Ну і з’ясувалося, що один, самий головний, хто клеїв ці слова «тушка», був саме Чудик Арсен Ігорович. Кандидат в народні депутати також по 165 виборчому окрузі».

Слова «автомайданівців» підтверджують і представники громадської мережі «ОПОРА». Вони порушення зафіксували і підтверджують причетність до цієї справи місцевого «радикала».

РУСТАМ ЕРГЕШОВ, регіональний координатор громадської мережі «ОПОРА»:

«Було затримано два представника, як з’ясувалось, один з тих представників є представником Радикальної партії Ляшка і був тією особою, яка представляє кандидата в народні депутати від тієї самої політичної сили. Звичайно ж, далі справа переходить в правоохоронні органи».

Ми зателефонували до пана Чудика, щоб він пояснив ситуацію.

«- Можна з Вами домовитися про коментар щодо ситуації, яка трапилась минулими вихідними?

–         Давайте я звільнюсь і Вас наберу».

Ми чекали кілька годин, Арсен Чудик так і не передзвонив. Однак, телеканал «ІНТБ» готовий надати кандидату можливість висвітлити свою позицію.

Якщо за цим фактом правоохоронці встановлять ознаки кримінального правопорушення, то, відповідно, підозрювані будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Якщо ж ні, – то будуть притягнуті до адміністративної.

Громадські ж активісти закликають усіх політиків та кандидатів проводити вибори чесно, без застосування брудних технологій.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

1 коментар

  1. А в Бережанському районі цим самим зайсмається ще один кандидат по цьому ж округу – Нестор Колодка.
    Напевно їхній диригент – спільний

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top