Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / В університетській лікарні оновили ортопедо-травматологічне відділення

В університетській лікарні оновили ортопедо-травматологічне відділення

Відтепер перебування пацієнтів в університетській лікарні буде не лише безпечним, а й комфортним. У шпиталі оновили ортопедо-травматологічне відділення, а саме – подбали про косметичний ремонт приміщень та нові меблі.

Медпрацівники університетської лікарні кажуть, обладнання у їхньому відділенні чи не найкраще в усій Україні, тому за допомогою до них звертаються жителі різних областей. Кваліфікованим є і персонал шпиталю. Завідувач відділення пояснює, їхні травматологи та ортопеди працюють на базі вітчизняного та закордонного досвіду. Відтак, більш як за двадцять років черга прийшла і до косметичного ремонту.

СЕРГІЙ ГАРІЯН, завідувач ортопедо-травматологічного відділення Тернопільської університетської лікарні

«В нас оновлені всі палати. В нас палати, ліжковий фонд не більше чотирьох ліжок на палату, тобто, враховуючи умови перебування пацієнтів, функціональні німецькі ліжка нові з матрацами, з білизною. Також всі санітарні кімнати проведений ремонт, ну, відповідний порядок».

Завідувач відділення пояснює, окрім косметичного ремонту, подбали також про нові меблі. У них, каже Сергій Гаріян, часто перебувають пацієнти із важкими травмами, тому таке оновлення було необхідне.

СЕРГІЙ ГАРІЯН, завідувач ортопедо-травматологічного відділення Тернопільської університетської лікарні

«З патологіями дегенеративними захворюваннями хребта та суглобів, а також травми хребта, суглобів, кінцівки і тазу».

Так, для прикладу, у відділенні лікується вінничанин Сергій. Хлопець розповідає, зі всіх можливих варіантів обрав саме тернопільський шпиталь.

СЕРГІЙ ВОРОНІН, пацієнт

«На великій швидкості там брали, ще трампліни були, злітаючи з трампліна, я просто в лісі, виявилась в мене така ситуація, і от впав. Компресійний перелом хребця, трьох хребців і хребта відповідно».

На лікування у Тернопіль направили також бійця АТО із позивним Данді. Чоловік розповідає, травму отримав у Донецькому аеропорті.

позивний ДАНДІ, доброволець

«Таз поламало і плече. Чудово. Скоро буду ходити. Коли? Після нового року я повертаюся на фронт».

Завідувач відділення каже, одночасно лікуватись у них можуть відразу 50 пацієнтів.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top