Ви знаходитесь: Головна / Новини / Героя з Тернополя Віктора Гурняка втратила Україна

Героя з Тернополя Віктора Гурняка втратила Україна

Тернопіль, а з ним і вся Україна глибоко сумує. Вчора на полі бою в зоні АТО загинув тернополянин Віктор Гурняк. Всі, хто знав чи просто чув про цього молодого чоловіка, батька, пластуна, фотографа і просто хорошу людину сьогодні не стримують сліз. Пропонуємо вам пригадати, яким був Віктор.

Молодий, активний, веселий чоловік Віктор Гурняк загинув 19 жовтня, недалеко від міста Щастя, на Луганщині. В АТО він поїхав добровольцем.

СЕРГІЙ КОРОЛЬЧУК, товариш по Пласту:

«Ще переконував іншого товариша з Тернополя, говорили про те, щоби разом їхати. Але Вітя був така людина, що якщо він щось придумав, він вже це здійснить за будь-яку ціну. Тобто він був такий, не знаю, це не амбіції, це авантюризм, але в хорошому значенні. Він завжди виконував те, що він хотів. В нього завжди було безліч ідей, які він хотів втілити, які він міг втілити, але вже, на жаль, не зможе».

Він з дитинства був патріотом. У 2000-му вступив у Пласт і до останнього не зрадив скаутських принципів: вірності Богові, Україні та Пласту.

СЕРГІЙ КОРОЛЬЧУК, товариш по Пласту:

«Познайомився з Вітьою, коли сам прийшов в Пласт, в 2006 р. На цей момент він вже досягнув багато чого: перейшов багато випробувань, вишколів і там всяких змагань».

Захоплювався фотосправою, що згодом переросло у професійне заняття. Знімав для інформагентств УНІАН, Reuters, INSIDER.

СЕРГІЙ КОРОЛЬЧУК, товариш по Пласту:

«Вони разом з друзями заснували фотоагенцію «LUFA». Він займався цією групою забезпечення для АТО, називалася «Скаут», що вони возили навіть не завжди легальними методами захист для хлопців в АТО. Він був відданий цій справі, в яку він вірив. Він завжди бачив, як це можна зробити, зробити добре і він це робив».

У 2007-му році Віктор знявся у кліпі на пісню Тартака і Нічлави «Не кажучи нікому». За іронією долі, роль повстанця у вишиванці, який загинув у бою, захищаючи рідну землю від загарбників, виявилася для хлопця пророчою.

4 роки тому Віктор одружився. У нього та дружини Ірини народилася донечка Юстинка. Підтвердженням того, як Вітя любив своїх дівчаток, свідчили його численні дописи в соцмережах і спільні світлини. Допомогти сім’ї Героя Віктора Гурняка можна, надіславши гроші на рахунок, номер якого ви зараз бачите на екрані:

5168 7572 7669 3720       Гурняк Ірина Зіновіївна

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top