Ви знаходитесь: Головна / Новини / Голосувати треба за тих, хто переміг на Майдані

Голосувати треба за тих, хто переміг на Майдані

Українській освіті потрібні реформи. З такою метою йде в народні депутати номер 11 в списку «Блоку Петра Порошенка», Міністр освіти Сергій Квіт. Як освітні, так і інші реформи, оголошені президентською партією, виконуються в рамках програми «Стратегія-2020».

СЕРГІЙ КВІТ, кандидат в народні депутати від партії «Блок Петра Порошенка» №11 у партійному списку:

«Якщо ми говоримо про «Блок Петра Порошенка», то Президент оголосив 60 напрямів реформ. Це стосується всіх галузей народного господарства. Але я особисто фахівець є в освіті і я думаю працювати в освіті».

Як представник «Блоку Петра Порошенка» Сергій Квіт підтримує кандидатів від його партії. Хоча розмови про об’єднання політичних сил-однодумців поки не ведуться, голосувати варто за тих висуванців, які перемогли на Майдані.

СЕРГІЙ КВІТ, кандидат в народні депутати від партії «Блок Петра Порошенка» №11 у партійному списку:

«Щоб не потрапили перефарбовані регіонали чи якісь комуністи, сподіваюся на Тернопіллі комуністів не буде, але в інших регіонах вони можуть ховатися, регіонали. Але ті сили, які перемогли на Майдані, я думаю, що з них буде утворюватися коаліція. І тому зараз важливо дійсно узгоджувати і висувати тих кандидатів, які реально мають шанс перемогти».

Також однією з основних реформ «Блоку Петра Порошенка», наголосив Сергій Квіт, є децентралізація влади. Після її втілення, місцеві органи влади зможуть самостійно розпоряджатися виплатами як освітянам, так і іншим бюджетникам.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top